Katy Perry pokazała niepublikowane zdjęcia z Orlando Bloomem. Aktor świętuje 44. urodziny. Słodko?

Orlando Bloom skończył 44 lata. Z tej okazji Katy Perry złożyła mu wzruszające życzenia i pokazała ich wspólne niepublikowane zdjęcia.

Katy Perry była jedną z tych gwiazd, które przez długi czas na pierwszym miejscu stawiały karierę, a dopiero później - gdzieś daleko w tyle - zakładanie rodziny. W stabilizacji nie pomagał również fakt, że ciągle wyjeżdżała w trasy koncertowe, a nawet jeśli była na miejscu - długie godziny spędzała w studiu nagraniowym lub angażując się w inne zawodowe projekty.

ZOBACZ TEŻ: Konflikt Taylor Swift i Katy Perry na dobre zażegnany? Piosenkarka zaskoczyła świeżo upieczoną mamę prezentem

Pierwsze małżeństwo Katy Perry z Russelem Brandem było nieudane. Para rozwiodła się po zaledwie dwóch latach związku. Na szczęście w 2016 roku poznała Orlando Blooma, który "usidlił" piosenkarkę. W marcu za pośrednictwem teledysku do piosenki "Never Worn White" ogłosili radosną nowinę, że ich rodzina się powiększy.

CZYTAJ TEŻ: Beyonce podarowała Katy Perry wyjątkowy prezent z okazji narodzin córeczki. Nie zabrakło też niespodzianki od Lionela Richie

Katy Perry pokazała niepublikowane zdjęcia Orlando Blooma

Orlando Bloom skończył 44 lata. Z tej okazji Katy Perry udostępniła kilka niepublikowanych fotek aktora, pod którymi zamieściła wzruszające życzenia urodzinowe:

Najszczęśliwszych 44. urodzin dla mojej miłości, świetnego ojca mojej Dove i lśniącego lustra, które widzi i dla mnie odzwierciedla wszystko to, czego ja nie potrafię... Dziękuję Ci, że zawsze walczysz razem ze mną i nigdy się nie poddajesz. Jestem taka szczęśliwa, że mój księżyc znalazł swoje słońce. Kocham Cię - czytamy.

Słodko?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.