Doda bez makijażu i w butach Louis Vuitton za prawie 5 tysięcy wybrała się do kliniki medycyny estetycznej

Paparazzi przyłapali Dodę podczas załatwiania spraw na mieście. Piosenkarka wybrała się swoim Mercedesem do jednej ze stołecznych klinik medycyny estetycznej.

Doda bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Mimo że prawie rok temu piosenkarka ogłosiła przerwę od kariery muzycznej na rzecz produkowania filmów, wciąż zainteresowanie jej osobą nie maleje. Artystka wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje nie tylko odrobinę życia prywatnego, ale również pracę nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zapowiadana jest na jesień 2021 roku.  Piosenkarka bardzo dba nie tylko o swoją formę, ale także o skórę. Nic więc dziwnego, że zdarza jej się czasami skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Właśnie tam niedawno przyłapali ją paparazzi.

Doda załatwia sprawy na mieście w butach za 4,5 tysiąca

Doda od jakiegoś czasu nie maluje się na co dzień. Artystka chce jak najdłużej wyglądać młodo, toteż zrezygnowała z makijażu, który źle działa na skórę. Właśnie w tak naturalnym wydaniu przyłapali ją paparazzi. Doda podjechała swoim Mercedesem pod jedną z warszawskich klinik medycyny estetycznej. 

DodaDoda Plotek Exclusive

Piosenkarka miała na sobie puchową kurtkę, jeansy, sweter w panterkę, a także botki na obcasie. Całość stylizacji dopełniła sportową czapką z daszkiem. Buty, które wówczas założyła Rabczewska, pochodzą z domu mody Louis Vuitton i kosztują około 4,5 tysiąca złotych.

DodaDoda Plotek Exclusive

Gwiazda chyba zauważyła spoglądających na nią fotografów, jednak nie wydawała się niezadowolona ich obecnością. Podoba wam się Doda w takim naturalnym wydaniu? Więcej zdjęć piosenkarki z wizyty w klinice medycyny estetycznej zobaczycie w naszej galerii.

Zobacz wideo Doda wzruszona wiadomością od fanki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.