Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40 urodziny. Z tej okazji pokazała wiele zdjęć sprzed dekady. Co za zmiana!

Paulina Sykut-Jeżyna obchodzi dzisiaj okrągłe urodziny. Między świętowaniem, dziennikarka znalazła czas, aby wrzucić na Instagram zbiór archiwalnych zdjęć. Jak się zmieniała przez ostatnie lata?

Paulina Sykut-Jeżyna  nie ma problemu z udostępnianiem dla obserwatorów na social mediach swoich starych fotografii. Prezenterka skończyła czterdzieści lat. Z tej okazji na jej InstaStories pojawiło się podsumowanie minionej dekady. Oczom obserwatorów ukazały się dawne zdjęcia Sykut-Jeżyny. Trzeba przyznać, że dziennikarka przeszła sporą metamorfozę!

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła nowe zdjęcie z mężem i świętuje rocznicę związku. "Kiedy to minęło?"

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 40. urodziny i dzieli się zdjęciami sprzed lat

Ciemne długie włosy, fantazyjne fryzury i kompletnie inny image - tak w skrócie można opisać dawną Paulinę Sykut-Jeżynę. Sama celebrytka wspomina z wielkim sentymentem minione czasy, a zwłaszcza program "Tylko nas dwoje", gdzie wystąpiła w duecie z Ivanem Komarenko. Duet wygrał polską edycję programu, a kariera Pauliny nabrała tempa.

Od tego wszystko się zaczęło - dodaje Sykut-Jeżyna na InstaStories.

Paulina Sykut wspomina program 'Tylko nas dwoje'Paulina Sykut wspomina program 'Tylko nas dwoje' Paulina Sykut - Instagram

Kolejnymi ważnymi dla Sykut-Jeżyny wydarzeniami były udziały w roli prowadzącej programu "Must Be The Music" oraz swojego pierwszego Sylwestra z Polsatem. Historie sprzed dziesięciu lat cały czas wywołują wiele emocji i radosnych wspomnień.

Paulina Sykut wspomina Must Be The Music i Sylwestra z PolsatemPaulina Sykut wspomina Must Be The Music i Sylwestra z Polsatem Paulina Sykut - Instagram

Trzeba przyznać, że przez ostatnią dekadę prezenterka przeszła ogromną metamorfozę. Jej obecny wizerunek zupełnie nie przypomina tego sprzed lat. Naszym zdaniem zmiana koloru włosów wyszła Paulinie zdecydowanie na plus.

Przez cały czas możemy zobaczyć, jak rozwija się kariera prezenterki, która od zapowiadania pogody, przeszła do prowadzenia wielkich branżowych imprez oraz uwielbianych przez widzów programów. Mamy nadzieję, że kolejna dekada będzie równie udana!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.