Paulina Sykut świętuje urodziny córki. Pokazała też zdjęcie tuż po narodzinach. "Nasza Maleńka"

Paulina Sykut ma powody do radości. Jej córeczka Róża właśnie skończyła cztery lata. Z tej okazji prezenterka podzieliła się archiwalnym zdjęciem.

Paulina Sykut chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, na których pokazuje kulisy swojej pracy, a także życia prywatnego. Wśród fotografii nie brakuje również tych z ukochanym mężem czy córeczką. Dziś gwiazda Polsatu pochwaliła się zdjęciami z okazji urodzin pociechy. Co więcej, opublikowała także fotografię, która powstała zaledwie trzy tygodnie po narodzinach córeczki.

Paulina Sykut świętuje urodziny córki

Paulina Sykut w 2016 roku przywiała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Różę. Dziewczynka urodziła się dokładnie 5 grudnia. Niestety z powodu pandemii i lockdownu prezenterka nie miała możliwości wyprawienia hucznego przyjęcia dla jedynaczki, jednak to nie przeszkodziło jej w świętowaniu tego ważnego dnia. Paulina postarała się o piękny tort z postacią księżniczki Elsy i o balony.

Świętujemy 4-te urodzinki! Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia - podpisała zdjęcie.
 

Nieco wcześniej na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które przedstawia pierwsze chwile córeczki. Róża ma na nim trzy tygodnie. 

Nasza Maleńka. Tutaj miała zaledwie 3 tygodnie. Dzisiaj skończyła 4 latka - napisała.
 

Jak widać, sprawdza się powiedzenie, że dzieci rosną jak na drożdżach. Nam nie pozostaje nic innego, jak złożyć najlepsze urodzinowe życzenia.

Małżeństwo Pauliny Sykut i Piotra Jeżyny

Paulina Sykut poznała swojego ukochanego w 1998 roku, gdy miała zaledwie 16 lat. Wybranek prezenterki jest starszy o dekadę. Jak wyznała Paulina, jej rodziców dzieliła taka sama różnica wieku. Paulina i Piotr bez wątpienia są ze sobą szczęśliwi. Można pokusić się o stwierdzenie, że idealnie się dopasowali.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.