Skupiona Paulina Sykut w szlafroku depiluje nogę, siedząc na wannie. W łazience postawiła na marmur i nietypowe faktury

Paulina Sykut pokazała swoje pielęgnacyjne rytuały. Przy okazji widzimy, jak urządziła swoją łazienkę. Ściany wyglądają dosyć nietypowo.

Paulina Sykut rzadko decyduje się na pokazanie wnętrz swojego domu. Zdecydowanie częściej możemy zobaczyć ją w wypozownych fotkach z sesji lub podczas obowiązków w pracy. Tym razem jednak - przy okazji reklamy jednego z produktów - zdecydowała ujawnić, jak wygląda jedno z pomieszczeń jej domu. Trzeba przyznać, że wyjątkowo gustownie je urządziła.

Paulina Sykut pokazała łazienkę

Paulina Sykut udostępniła na swoim Instagramie fotkę z pielęgnacyjnych rytuałów. Widać, jak prezenterka goli nogi i jednocześnie promuje depilator, który jest niezbędnym elementem jej zdjęcia. Dziennikarka w szlafroku, naturalnym i domowym wydaniu w skupieniu oddaje się czynności.

Lubię zabiegi szybkie i skuteczne, najlepiej bez wychodzenia z domu. Ten polubiłam baaardzo - przekonuje na swoim Instagramie.
 

To jednak nie ona sama skupia uwagę, a łazienka, którą widzimy za jej plecami. Sykut zdecydowała się na efektowne i modne urządzenie wnętrza. Zarówno wanna, jak i podłoga są obłożone marmurowymi płytkami, z kolei ściana zwraca uwagę ze względu na nietypowe wzory, przypominające fakturę drewna.

Ładnie?

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu i filtra. Mało która gwiazda zdecydowałaby się na takie zdjęcie

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w świetnej formie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.