Paulina Sykut-Jeżyna bez makijażu i filtra. Mało która gwiazda zdecydowałaby się na takie zdjęcie

Na instagramowym profilu Pauliny Sykut-Jeżyny pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka jest całkowicie pozbawiona makijażu. Fani docenili naturalność.

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się zdjęciem bez makijażu z domowego spa. Nie pomalowała nawet rzęs i nie użyła instagramowego filtra, co jest rzadką praktyką wśród celebrytek publikujących fotografie "no make-up", nie wspominając już o tych, które nakładają produkty pielęgnacyjne na pomalowaną wcześniej twarz.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna powaliła naturalnością

Celebrytki nieczęsto decydują się na tak odważny krok, jakim jest pokazanie całej prawdy. Być może jest to obawa przed krytyczną oceną, która w przypadku Sykut-Jeżyny byłaby co najmniej niesłuszna. Prawdziwość Pauliny wybiła się na pierwszy plan zdjęcia i została doceniona przez obserwatorów. Dziennikarkę wręcz obsypano pozytywnymi komentarzami na temat urody.

Pięknie pani wygląda bez makijażu
Bez makijażu też bardzo ładnie
Naturalnie śliczna
 

Operacje plastyczne są dziennikarce obce

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z tych celebrytek, które stronią od operacji plastycznych. W rozmowie z "Show" prezenterka wyznała, że nigdy niczego nie poprawiała. Nie wyklucza tego jednak w przyszłości. 

Może kiedyś, gdy już będę potrzebowała wspomagania, zdecyduję się na to? Nie wiem, jak będę się czuła ze swoim wyglądem za 20 lat. Myślę, że medycyna estetyczna ma nam pomagać, a nie szkodzić - wyznała w wywiadzie dla "Show

Aktualnie dziennikarka ma trzydzieści trzy lata i żadna ingerencja w wygląd nie jest jej potrzebna. Dba o siebie w mniej inwazyjny sposób - żyje aktywnie, regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Według nas nie ma nic piękniejszego niż naturalność w najczystszej postaci, choć musimy przyznać, że Paulina Sykut-Jeżyna wygląda doskonale również w wersji z makijażem.