Paulina Sykut po raz pierwszy pokazała twarz córki. Widać ją na nagraniu sprzed lat

Paulinę Sykut wzięło na wspominki. Z tej okazji postanowiła wrzucić na Instagram nagranie sprzed lat, na którym widać, jak tańczy z córką Różą.

Paulina Sykut chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, na których pokazuje kulisy swojej pracy, a także życie prywatne. Wśród fotografii nie brakuje również tych z ukochanym mężem czy córeczką. Do tej pory jednak gwiazda Polsatu ukrywała twarz Róży. Teraz postanowiła zrobić wyjątek.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna na starych zdjęciach. Miała krótkie i ciemne włosy. "Nie starzejesz się"

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Zobacz też: Paulina Sykut na zdjęciu sprzed 12 lat. Czarne włosy, elegancka kuchnia. Internauci zgodni: Dla Pani czas się zatrzymał

Paulina Sykut pokazała twarz córki

Niedługo Paulina Sykut będzie świętowała czwarte urodziny córki Róży. Z tej okazji wzięło ją na wspominki i na Instagram wrzuciła nagranie sprzed lat, na którym widać, jak tańczy z córką na chodniku. Co ciekawe, po raz pierwszy prezenterka pokazała twarz córki.

Od samego początku razem tańczymy i śpiewamy. Densiary z nas. Zaraz będziemy tańcować z okazji czwartych urodzin - napisała Paulina Sykut.
 

Marina nagrała singiel ze SmolastymMarina nagrała singiel ze Smolastym. "Ououou... wy********j!" Fani podzieleni

Polecamy: Paulina Sykut chwali się makijażem na Instagramie. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. "Mistrz drugiego planu"

Fani nie kryją zachwytu w komentarzach.

Rewelacyjnie, super!
Ale słodko!
Różyczka jest boska.
Śliczne jesteście - pisali fani.

Na nagraniu Róża ma prawdopodobnie koło dwóch lat, więc obecnie z pewnością wygląda zupełnie inaczej. Być może dlatego Paulina Sykut zdecydowała się udostępnić nagranie, na którym widać twarz jej córki. 

Zobacz też: Paulina Sykut zaprezentowała nową fryzurę na Instagramie. Fani porównują ją do hollywoodzkiej gwiazdy. Coś w tym jest!

Więcej o: