Paulina Sykut zaprezentowała nową fryzurę na Instagramie. Fani porównują ją do hollywoodzkiej gwiazdy. Coś w tym jest!

Paulina Sykut rzadko eksperymentuje z fryzurami, ale tym razem zrobiła wyjątek i na chwilę zrezygnowała z rozpuszczonych oraz prostych włosów.

Paulina Sykut nie jest skora do częstych zmian wizerunku. Pogodynka i prezenterka przyzwyczaiła nas, że najchętniej nosi długie i proste włosy. Ostatnio zaczęła coraz bardziej je rozjaśniać, a teraz do tego zaszalała z uczesaniem i na chwilę porzuciła proste włosy na rzecz pięknych loków.

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna zasadziła las na tarasie. Nic dziwnego, że spędza tam każdą wolną chwilę

Paulina Sykut w kręconych włosach

Gwiazda zaprezentowała się fanom na Instagramie w całkiem nowym wydaniu. O ile czasem lubiła postawić na romantyczne fale, o tyle teraz na krótkim nagraniu pochwaliła się pięknymi i sprężystymi lokami. Taka metamorfoza powstała na potrzeby nagrań.

Zakręcona - napisała Paulina Sykut.
 

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna wyjechała z rodziną nad morze. Jej zdjęcie w bikini rozgrzało fanów. "Słoneczny patrol"

Prezenterka dodała również hashtagi, z których wynika, że właśnie jest w pracy na planie telewizyjnym. Paulina Sykut długo nie musiała czekać na lawinę komentarzy i komplementów. Fani zachwycili się jej uczesaniem, a niektórzy porównali ją nawet do hollywoodzkiej gwiazdy!

Łoł myślałem, że to Jennifer Lopez!
Ja też!
Normalnie myślałem, że to JLO!
Pięknie w tych loczkach - pisali fani.

Faktycznie, Paulinie Sykut do twarzy zarówno w klasycznych prostych włosach, jak i lokach. Można również dostrzec podobieństwo do Jennifer Lopez. Hollywoodzka gwiazda często prezentuje się w lokach. A waszym zdaniem obie gwiazdy w tej fryzurze wyglądają podobnie? 

Przeczytaj też: Paulina Sykut po raz pierwszy pokazała twarz córki. Róża okazuje tacie miłość w dość oryginalny sposób. "Sama słodycz"