Paulina Sykut chwali się makijażem na Instagramie. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. "Mistrz drugiego planu"

Paulina Sykut wrzuciła krótkie nagranie na Instagram, na którym chwali się makijażem z "Tańca z gwiazdami". Uwagę wszystkich zwrócił jednak "mistrz drugiego planu".

Paulina Sykut zachwyca nie tylko podczas show "Taniec z gwiazdami", ale i na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia i nagrania. Tym razem postanowiła zaprezentować fanom z bliska swój makijaż z piątkowego show. Nie to jednak zwróciło uwagę fanów.

Zobacz: Wieniawa korzysta z botoksu, a Sykut-Jeżyna podcina końcówki. Tak gwiazdy dbają o zniszczone włosy po upalnym lecie

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut chwali się makijażem, ale show kradnie "mistrz drugiego planu"

Na krótkim nagraniu wrzuconym na Instagram gwiazda prezentuje swój makijaż ze wszystkich stron. Przy okazji Paulina Sykut zdradziła przepis, który gwarantuje osiągnięcie takiego efektu.

Puder, lakier, żel, brokat - napisała.
 

Przeczytaj też: Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Postawiła na modny trend. Internauta: No ledwo poznałem. Metamorfoza udana

Uważni obserwatorzy natychmiast jednak zwrócili uwagę na co innego, a mianowicie na męża gwiazdy, Piotra Jeżynę, który w tle robi zabawne miny i wygłupia się do kamery.

Mistrz drugiego planu.
Pani mąż to mistrz drugiego planu.
Pani mąż jest przezabawny - komentowali fani.

Faktycznie, Piotr Jeżyna wykazał się sporym poczuciem humoru i przy okazji dużym dystansem do siebie samego. Nie każdy w końcu chciałby, żeby jego wygłupy oglądało ponad 325 tysięcy obserwatorów na Instagamie. Co jednak najbardziej istotne - para wciąż świetnie czuje się w swoim towarzystwie, nawet 9 lat po ślubie.

Więcej: Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 9. rocznicę ślubu. Prezenterka uważa, że o mężczyznę "trzeba dbać całe życie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.