Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Postawiła na modny trend. Internauta: No ledwo poznałem. Metamorfoza udana

Paulina Sykut-Jeżyna dobrze wie, co jest teraz modne. Dowodem na to jest nowa fryzura prezenterki. Słyszeliście o "bronde"?

Włosy Pauliny Sykut-Jeżyny to zdecydowanie duży atut. Pogodynka i prowadząca "Taniec z Gwiazdami" dała się poznać wprawdzie jako posiadaczka ciemnych włosów, jednak od jakiegoś czasu możemy oglądać ją w różnych odcieniach blondu. Jakiś czas temu temu pisaliśmy o tym, że prezenterka porzuciła ciepłe blondy na rzecz chłodnej platyny. Tym razem Paulina postawiła na kompromis i wcale nie chodzi nam o ombre.

Zobacz wideo Gwiazda pokazała nawet nagranie z metamorfozy!

Paulina Sykut-Jeżyna w modnym kolorze "bronde"

Na instagramowym profilu Pauliny Sykut-Jeżyny pojawiła się fotografia świeżo po zmianie fryzury. Dziennikarka zdecydowała się nie tylko na modne cięcie, ale też kolor, który stanie się hitem tej jesieni

Włosy w odcieniu brodne to najnowszy trend w koloryzacji, który już zdobył sporą popularność wśród kobiet. Z pewnością coraz częściej będziecie widywać połączenie brązu z blondem na ulicach. Odpowiednie wymieszanie tych dwóch kolorów sprawia, że włosy wyglądają niczym muśnięte słońcem. Ten rodzaj blondu prezentuje się świetnie - wygląda elegancko, a przede wszystkim naturalnie. Nic dziwnego, że robi taką furorę. 

Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na odmładzające cięcie. Długa, opadająca na jedną stronę grzywka wraca do łask i naprawdę odejmuje lat. Wystarczy spojrzeć na Paulinę.

 

Nowa fryzura dziennikarki przypadła do gustu obserwatorom. Pod zdjęciem można przeczytać wiele pozytywnych opinii

Nie poznałam, ekstra. Kobieta potrzebuje zmian
Dla mnie bardzo ładnie pani w tym kolorze, super kolor
No ledwo poznałem. Metamorfoza udana. Wzbudza zachwyt

Paulina Sykut-Jeżyna doskonale odnajduje się w najnowszych trendach nie tylko w kwestii fryzur, ale też kreacji, co daje świetne efekty.

Więcej o: