Paulina Sykut szykuje się na Sylwestra? Wrzuciła zdjęcie z przymiarek. Balowa suknia jak z filmu Disneya!

Paulina Sykut pokazała zdjęcie w balowej sukni. Czy wystąpi podczas sylwestrowej nocy?

Paulina Sykut przyzwyczaiła nas już do tego, że jest jedną z najlepiej ubranych prezenterek w telewizji. Ostatnio zmieniła wizerunek i przefarbowała włosy na jasny blond. Pewnie wielu z Was pamięta, że jej naturalny kolor to brąz, co dobrze widać na jej zdjęciach z dzieciństwa. Tym razem Sykut zaprezentowała fotografię w kreacji, której nie powstydziłaby się disneyowska księżniczka.

Paulina Sykut szykuje się na Sylwestra

Gwiazda "Polsatu" zazwyczaj stawia na bardzo kobiece stylizacje. Po Sykut możemy spodziewać się sukni z odsłoniętymi ramionami, trenów, odważnych kolorów - widzowie uwielbiają jej stroje zarówno te z dużych imprez, jak i "Tańca z Gwiazdami", gdzie niejednokrotnie zachwyciła bardziej niż tańczące gwiazdy.

Ale kreacja, którą prezenterka pokazała na Instagramie to zupełnie nowy poziom stylu "glamour". Sykut udostępniła fotografię z przymiarek u Sylwii Romaniuk. Ma na sobie wielką, złotą suknię z kokardą w pasie i gorsetem. Strój wygląda jak spełnienie marzeń dziesięciolatki pragnącej, by choć przez chwilę być księżniczką.

Kiedy na chwilę stajesz się księżniczką. Szykujemy się do nowego, wystrzałowego projektu. Zawsze, koniec i początek roku, są dla mnie bardzo intensywne... ale cieszę się z tego jak dziecko!:))) ... i już przebieram nogami na jutrzejsze sylwestrowe spotkanie z Wami! 
 
OMG - krótko skwitowała Katarzyna Zielińska.
Ale cudo - dodała Magda Steczkowska.

Z kolej Hanna Żudziewicz dodała kilka serduszek.

Z wpisu Sykut nie wynika jednoznacznie czy tę suknię zobaczymy już dziś. Dała raczej do zrozumienia, że szykuje nowy projekt. Jaki? Nie możemy się doczekać, by się dowiedzieć.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.