Paulina Sykut-Jeżyna wrzuciła nowe zdjęcie z mężem i świętuje rocznicę związku. "Kiedy to minęło?"

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się na Instagramie zdjęciem, pod którym zdradziła, ile lat ona i jej mąż tworzą parę. Prezentuje również przepis na udany związek.

Paulina Sykut-Jeżyna chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z życia prywatnego. Ostatnio podzieliła się z fanami fotografią z okazji dziewiątej rocznicy ślubu, kiedy indziej wrzuciła zdjęcie przytulonych córki Róży i męża Piotra. Teraz ogłosiła szczęśliwą wiadomość - ona i jej mąż są parą już od dwudziestu jeden lat. Doczekali się jednego dziecka: córki Róży, urodzonej w 2016 roku.  Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym widać ją i męża, przedsiębiorcę Piotra Jeżynę, uśmiechających się do obiektywu. 

21 lat... Kiedy to minęło?

- napisała pod postem. 

 

Wśród komentarzy pod zdjęciem dominują gratulacje i pochwały:

Tak trzymać! Brawo

- to jeden z optymistycznych wpisów internautów. 

Zobacz wideo

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna: małżeństwo

Para poznała się w 1998 roku, gdy Sykut miała szesnaście lat. Ją i partnera dzieli prawie dziesięć lat różnicy. Po trzynastu latach związku zdecydowali się na ślub. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2011 roku w Puławach w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Córka Róża pojawiła się na świecie pięć lat później. 

Ostatnio w wywiadzie dla Newseria Lifestyle Paulina podzieliła się przepisem na udany związek. Chodzi między innymi o spontaniczność:

U nas jest tak, że dużo jest spontanicznych sytuacji. Nie ma tak, że planujemy: środa jest naszym dniem i idziemy na kolację. My sobie robimy kolację, albo pijemy wino, kiedy mamy na to ochotę. Ważna jest spontaniczność, bo kiedy byłby plan w związku, to wdarłaby się nuda

- wyjaśniła podczas rozmowy. Dodała także, że o partnera należy dbać całe życie.