Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę. "Kiedyś czarne, dzisiaj chłodny blond". Zdecydowała się też na cięcie

Paulina Sykut-Jeżyna kolejny raz zaskoczyła swoich fanów zmianą koloru włosów. Prezenterka zdecydowanie wie, co jest modne.

Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia eksperymentować z fryzurą. Prezenterka i pogodynka jakiś czas temu zrezygnowała z ciemnych włosów i pokochała jasne kolory, szczególnie chłodne odcienie blondu. Na swoim instagramowym profilu chętnie pokazuje nie tylko efekty koloryzacji, ale także szczegółowo relacjonuje każdą wizytę u fryzjera. Fani co prawda są przyzwyczajeni do częstych zmian na głowie swojej idolki, jednak tym razem Paulina zaskoczyła ich bardzo zmysłowym lookiem.

Zobacz też: Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Postawiła na modny trend. Internauta: No ledwo poznałem. Metamorfoza udana

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę. Postawiła na modny kolor

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się na instagramowym profilu zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Gwiazda nieco rozjaśniła włosy. Postawiła na chłodny blond, a intensywne cieniowanie nadało fryzurze lekkości i zmysłowości. Współprowadząca program "Taniec z gwiazdami" znana jest z odważnych metamorfoz. W opisie fotografii Paulina nawiązała do czarnych włosów, które nosiła na początku swojej medialnej kariery.

Kiedyś czarne, dzisiaj chłodny blond - przyznała przy zdjęciu.

Fani ochoczo komentowali nowy look Pauliny. Docenili świetlne refleksy, które nadają fryzurze wyjątkowego charakteru.

Pięknie. Bardziej w kierunku ciepłego blondu i efektu światła.
Bardzo ładnie.
Zdecydowanie na plus.

Subtelna metamorfoza zrobiła wrażenie także na zaprzyjaźnionych z Pauliną gwiazdach. Zdjęcie skomentowała między innymi Agata Rubik i Anna Klaczyńska. Fotografia zdobyła już ponad 11 tysięcy polubień.

 

Trzeba przyznać, że Paulina Sykut-Jeżyna rzeczywiście zna się na modowych trendach.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę
Więcej o: