Paulina Sykut-Jeżyna ma jeszcze krótsze włosy. Postawiła też na jasny odcień blondu

Paulina Sykut-Jeżyna nie przestaje zmieniać fryzur. Jak oceniacie jej ostatnią metmorfozę?

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że jesień to dobry czas na zmianę fryzury. Do tej grupy z pewnością należy Paulina Sykut-Jeżyna. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" już parę miesięcy temu pochwaliła się nowym kolorem włosów i subtelnym cięciem. Nie minęły dwa miesiące, a prezenterka postanowiła jeszcze bardziej skrócić z fryzurę.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna długo unikała większych eksperymentów z wizerunkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest gotowa na odrobinę szaleństwa. Co prawa metamorfozy na jej głowie są dość subtelne, ale nie sposób przejść obok nich obojętnie. Na najnowszym selfie gwiazda Polsatu pochwaliła się nową, skróconą fryzurą.

 

Sykut-Jeżyna uznała najwyraźniej, że opis jest zbędny i pod fotką zostawiła jedynie dwie emotikony przedstawiające cięcie oraz farbowaniem włosów. Tak! Prezenterka nie tylko ścięła loki, ale też zdecydowała się znacznie jaśniejszy odcień blondu. Za zachwyty obserwatorów nie trzeba było długo czekać.

Pięknie Pani w tym kolorze włosów.
Ale śliczne odcienie.
Cudownie - czytamy.

Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" również zabrała głos w komentarzach i wyznała, że przechodzenie z ciemnych włosów na jasne zajęło jej kilka lat. Cóż, było warto. Paulina Sykut-Jeżyna wygląda zniewalająco.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.