Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" świętuje urodziny. Fani nie mogą uwierzyć, że skończyła 30 lat

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska z okazji 30. urodzin pochwaliła się na Instagramie fotografiami z mężem. Internauci zachwycili się urodą rolniczki, a niektórzy z nich żartowali, że chyba skończyła dopiero 18 lat.

Anna Bardowska brała udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczce reality-show TVP udało się spotkać w programie miłość swojego życia. Jej związek z Grzegorzem przetrwał po zakończeniu edycji, a para doczekała się już wspólnych pociech. Ich pierwsze dziecko, syn Jan, przyszło na świat pod koniec 2016 roku. Ponad rok temu ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Bardowska spełnia się w roli mamy i influencerki - każdy jej krok na Instagramie śledzi ponad 208 tysięcy fanów. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zainwestowała także w intratny biznes. Razem z mężem prowadzi sklep, w którym promuje swoją książę "Skarby wsi".

Bardowscy, 'Rolnik szuka żony'Bardowscy świętują 4. urodziny syna w domu. Jak mieszkają uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska świętuje 30. urodziny. Pokazała zdjęcia z mężem

Bardowska podkreśla, że największą wartością jest dla niej rodzina. Swoje stanowisko podtrzymała w instagramowym poście, który dodała z okazji 30. urodzin. Ania pokazała zdjęcia z Grzegorzem wykonane w otulonej śniegiem scenerii. Podkreśliła, że czuje się osobą spełnioną:

30! To, co najważniejsze, mam - kochanego męża, wspaniałe dzieci, rodzinę, na którą zawszę mogę liczyć, garstkę przyjaciół i bardzo dużo znajomych, wspaniałych, pozytywnych ludzi. Od lat mam tylko jedno marzenie - oby nic się nie zmieniło. Oby nikogo nie zabrakło – napisała w poście.
Zobacz wideo Ania Bardowska pokazuje budowę domu

Pod galerią zdjęć posypały się komentarze fanów. Niektórzy nie chcieli uwierzyć, że Bardowska skończyła 30 lat:

Wszystkiego najlepszego
Spełnienia Marzeń i dużo zdrówka
Chyba 18, Aniu?
 

Kto by się spodziewał, że "Rolnik szuka żony" tak bardzo odmieni życie Ani. A Wy czego jej życzycie?

Więcej o: