Anna Bardowska brała udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczce reality-show TVP udało się spotkać w programie miłość swojego życia. Jej związek z Grzegorzem przetrwał po zakończeniu edycji, a para doczekała się już wspólnych pociech. Ich pierwsze dziecko, syn Jan, przyszło na świat pod koniec 2016 roku. Ponad rok temu ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Bardowska spełnia się w roli mamy i influencerki - każdy jej krok na Instagramie śledzi ponad 208 tysięcy fanów. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zainwestowała także w intratny biznes. Razem z mężem prowadzi sklep, w którym promuje swoją książę "Skarby wsi".
Bardowska podkreśla, że największą wartością jest dla niej rodzina. Swoje stanowisko podtrzymała w instagramowym poście, który dodała z okazji 30. urodzin. Ania pokazała zdjęcia z Grzegorzem wykonane w otulonej śniegiem scenerii. Podkreśliła, że czuje się osobą spełnioną:
30! To, co najważniejsze, mam - kochanego męża, wspaniałe dzieci, rodzinę, na którą zawszę mogę liczyć, garstkę przyjaciół i bardzo dużo znajomych, wspaniałych, pozytywnych ludzi. Od lat mam tylko jedno marzenie - oby nic się nie zmieniło. Oby nikogo nie zabrakło – napisała w poście.
Pod galerią zdjęć posypały się komentarze fanów. Niektórzy nie chcieli uwierzyć, że Bardowska skończyła 30 lat:
Wszystkiego najlepszego
Spełnienia Marzeń i dużo zdrówka
Chyba 18, Aniu?
Kto by się spodziewał, że "Rolnik szuka żony" tak bardzo odmieni życie Ani. A Wy czego jej życzycie?