Ewa Gawryluk pokazała zdjęcia z młodości. Fani komentują: Pani jest jak wino, im starsza, tym piękniejsza

Ewa Gawryluk opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z czasów, w których dopiero zaczynała karierę aktorską. Na fotografiach znaleźli się też inni artyści polskiej sceny teatralnej i filmowej. Aktorka opatrzyła zdjęcia poruszającym wpisem.

Ewa Gawryluk jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Artystka ma na swoim koncie dziesiątki filmowych, serialowych i teatralnych ról. Od wielu lat występuje też w "Na Wspólnej", a fani z zainteresowaniem śledzą losy jej postaci. Aktorka nie przepada za prezentowaniem swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych, a zdjęcia na jej instagramowym profilu pojawiają się raczej sporadycznie.

Ewa Gawryluk na zdjęciu sprzed lat

Jednak tym razem Ewa Gawryluk postanowiła opublikować swoje zdjęcia z młodości. Na fotografiach znaleźli się także Rafał Mohr, Krzysztof Kolberger, Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Jan Frycz oraz Liliana Gałązka. Aktorka opatrzyła post poruszającym wpisem dotyczącym początków jej kariery oraz tego, jak wiele pracy musiała włożyć w to, co osiągnęła. Przyznała, że aktorstwo od początku było jej marzeniem, a jedyną przeszkodą do jego spełnienia było przezwyciężenie nieśmiałości. 

Moim marzeniem było aktorstwo. Słabością jednocześnie nieśmiałość. Aby ją przezwyciężyć, zaczęłam brać udział w występach i konkursach szkolnych. Dzięki temu aktorstwo stało się pasją, do której mam słabość. Nieśmiałość, strach, niepewność nadal mi towarzyszą w wielu sytuacjach, bo taka jestem. Ale umiem już sobie dawać radę z tymi emocjami, bo kiedyś zrobiłam ten "pierwszy krok", i to, że robię to, co robię, to nie jest: "miała szczęście", "ktoś jej to załatwił", "miała chody", "rodzice zapłacili", tylko sama zaczęłam realizować marzenie - napisała aktorka.
 

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. Wielu z nich przyznało, że aktorka na przestrzeni lat niewiele się zmieniła, a czas działa na jej korzyść.

Pani jest jak wino im starsza, tym lepsza, piękniejsza...
Nic się Pani nie zmieniła, nadal jest Pani piękna.
Czasy się zmieniają a Pani wciąż taka sama, piękna i młoda.
Zobacz wideo Czy Edyta Górniak za bardzo odleciała? "Czuję dobro z jej strony" [Koło Plotka Extra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.