Ewa Gawryluk pokazała zdjęcie w piżamie i bez makijażu. Fani zachwyceni: "Naturalne piękno"

Ewa Gawryluk podzieliła się z obserwatorami nowym zdjęciem z domowej izolacji. Gwiazda pokazała się fanom w naturalnej wersji.

Ewa Gawryluk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Od wielu lat występuje w serialu "Na Wspólnej", a rolą Ewy zyskała ogromną sympatię widzów. Teraz jednak ośrodki kultury, plany filmowe oraz teatry zostały zamknięte, więc Gawryluk, podobnie jak większość społeczeństwa, izoluje się w domowym zaciszu.

Zobacz wideo Gwiazdy bez makijażu. Zobaczcie nasze wideo.

Ewa Gawryluk w piżamie i bez makijażu

Ewa Gawryluk podzieliła się ze swoimi fanami nowym zdjęciem, zachęcając ich tym samym do pozostania w mieszkaniach. Gwiazda zaprezentowała się bowiem obserwatorom w "domowym" wydaniu. Na zamieszczonej na Instagramie fotografii aktorka ubrana jest w piżamę i popija kawę. Na jej twarzy nie dopatrzymy się grama makijażu. Możemy się więc domyślać, że czas izolacji aktorka postanowiła wykorzystać na detoks dla swojej skóry. To przecież doskonała okazja, aby dać cerze odpocząć od  kosmetyków i zadbać o jej regenerację.

W domu... - podpisała zdjęcie Ewa Gawryluk.
 

Fani Ewy Gawryluk niezwykle pozytywnie zareagowali na nowe zdjęcie aktorki. Docenili jej naturalne piękno. Zauważyli, że na urodę aktorki makijaż nie ma wpływu. Część obserwatorek podzieliło się na Instagramie gwiazdy własnymi doświadczeniami:

W piżamie, w makijażu czy bez, zawsze piękna i radosna. Pozdrawiam wiosennie.
I ja ponad 2 tygodnie bez makijażu, w dresach, da się żyć, pozdrawiam.
Naturalne piękno <3 pozdrawiam ciepło.

Nam również Ewa Gawryluk bardzo podoba się bez makijażu. Przy okazji przypomnijmy, jakie hobby ma córka aktorki i Waldemara Błaszczyka. Nastolatka zajmuje się właśnie make-upem, ale w nieco bardziej przerażającym wydaniu. Za kilka lat córkę aktorskiej pary widzimy w roli charakteryzatorki do horrorów!

PJA