Od pierwszej edycji "Big Brothera" mija 20 lat. Pamiętacie najmłodszą uczestniczkę? Tak teraz wygląda Karolina Pachniewicz

Trudno uwierzyć, że pierwszy odcinek polskiej edycji "Big Brothera" pojawił się na antenie aż 20 lat temu. Sprawdziliśmy, co słychać u jednej z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek pierwszej edycji. Tak obecnie wygląda Karolina Pachniewicz.

"Big Bother" pojawił się w polskiej telewizji w marcu 2001 roku. Show od początku wzbudzało wiele emocji i kontrowersji. Przez kilka tygodni widzowie uważnie śledzili losy grupy osób, rozwijające się przyjaźnie oraz powstające konflikty. Karolina Pachniewicz biorąc udział w programie miała zaledwie 21 lat. Dzięki swojej naturalności szybko zyskała sympatię wśród wielbicieli produkcji. Jak teraz wygląda?

Mateusz Borkowski BigBoyMateusz Borkowski "Big Boy" pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu

Zobacz wideo "Big Brother" Uczestnicy zdecydowali się na intymne wyznania

Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszego polskiego "Big Brothera"

Pachniewicz zadebiutowała w telewizji jako zabawna, uśmiechnięta i młoda dziewczyna. Dzięki tym cechom bardzo szybko zyskała sporą rozpoznawalność. Na planie "Wielkiego Brata" wdała się w romans z innym uczestnikiem, Grzegorzem Mielcem. Gdy ten odpadł z show, Karolina sama postanowiła odejść z programu, aby kontynuować znajomość. Niestety, ich związek mimo początkowych deklaracji szybko się rozpadł. Potem o Karolinie w mediach zrobiło się cicho. Chwilowa popularność w "Big Brotherze" nie wystarczyła, aby Pachniewicz na dobre zagościła w show-biznesie. Od tamtych chwil minęło aż 20 lat. Co słychać u Karoliny?

Karolina Pachniewicz.Karolina Pachniewicz. KAPiF

Karolina Pachniewicz po latach, jak teraz wygląda?

Karolina jest po czterdziestce, na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje w szpitalu jako tłumacz. Chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie, gdzie regularnie dodaje kolejne posty. Dzięki temu wiemy, że ma wiele pasji: tworzy własnoręcznie biżuterię, a także nie stroni od ciekawych stylizacji.

Karolina Pachniewicz z 'Big Brothera', 20 lat po emisji programuKarolina Pachniewicz z 'Big Brothera', 20 lat po emisji programu Karolina Pachniewicz - Instagram

Z social mediów Pachniewicz możemy dowiedzieć się, że została...babcią! Partner Karoliny ma córkę z poprzedniego związku, która sama ponad rok temu urodziła dziewczynkę. Jak waszym zdaniem zmieniła się Pachniewicz? Rozpoznajecie w niej roześmianą uczestniczkę pierwszej edycji "Big Brothera"?

Natalia SiwiecNatalia Siwiec ma nową fryzurę. Zmieniła kolor i długość włosów. Fani jak zwykle podzieleni

Więcej o: