Justyna Steczkowska odwiedziła klinikę medycyny estetycznej. Poddała się pewnemu zabiegowi. "Najlepsze dla skóry"

Justyna Steczkowska wybrała się w poniedziałek do Wrocławia i odwiedziła ulubiony salon medycyny estetycznej. Na jaki zabieg się zdecydowała?

Justyna Steczkowska jest uważana za jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Artystka ma głos jak dzwon, dzięki czemu grono jej fanów stale się powiększa. W przypadku tej gwiazdy podziwia się nie tylko muzyczny talent, ale również wygląd. Justyna ma bowiem świetną figurę, którą lubi się chwalić. Oprócz ćwiczeń i diety gwiazda korzysta również z medycyny estetycznej. Ostatnio wybrała się na pewien zabieg. Pojechała na niego specjalnie do Wrocławia. Chyba się opłaciło.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska robi przymiarki przed Opolem

Justyna Steczkowska poddała się mezoterapii

Justyna Steczkowska jako znana gwiazda może liczyć na instagramowe współprace. Taką przyjęła chyba ostatnio, bowiem wybrała się do wrocławskiej kliniki medycyny estetycznej, którą reklamowała w social mediach. Artystka poddała się mezoterapii, czyli niechirurgicznemu zabiegowi, który ma na celu dostarczyć skórze substancje lecznicze oraz regenerujące.

Najlepsze dla skóry. Staram się głęboko nawilżyć swoją skórę, przyjechałam na mezoterapię - chwaliła się na InstaStories.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska screen IG

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska screen IG

Gwiazda pozowała we wrocławskiej placówce m.in. przy choince. Miała na sobie beżową sukienkę podkreślającą talię oraz wysokie botki na szpilkach. Jak zwykle prezentowała się zjawiskowo.

Justyna Steczkowska nie należy do grona gwiazd, które publikują w sieci zbyt wiele treści. Jeśli jednak już to robi, są to zazwyczaj zaproszenia na koncerty lub informacje o nowych wydawnictwach muzycznych. Ponadto w ostatnim czasie artystka mocno usunęła się w cień, ponieważ przeżywała smutne chwile - 17 listopada w wieku 77 lat zmarła jej mama, Pani Danuta.