Jerzy Stuhr i jego żona Barbara świętują 50. rocznicę ślubu. Syn Maciej pokazał zdjęcia z tego dnia

Dokładnie 50 lat temu Jerzy Stuhr i jego żona Barbara wzięli ślub. Pod ich adresem płynie dziś wiele gratulacji.

Nie ma chyba wątpliwości co do tego, że święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne dni w Polsce. Jak się okazuje, rodzina Stuhrów ma 26 grudnia jeszcze jedną okazję do świętowania. To rocznica ślubu pana Jerzego oraz jego żony Barbary. W tym roku małżeństwo celebruje okrągłe 50 lat lat od dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zdjęciami z tego wyjątkowego dnia pochwaliła się ich syn, Maciej.

Jerzy Stuhr i jego żona Barbara świętują 50. rocznicę ślubu

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej

O święcie w rodzinie internautom przypomniał dumny Maciej Stuhr. Na jego oficjalnym profilu pojawił się okolicznościowy post okraszony zdjęciami sprzed 50 lat.

Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam Kochani - czytamy.

50 lat w małżeństwie to wynik godny podziwu. Nic więc dziwnego, że internauci ochoczo zabrali się za komentowanie i gratulowanie Stuhrom.

W dzisiejszych czasach czasach taki staż to rzadkość. Dużo zdrowia, siły, cierpliwość i szczęścia dla rodziców na kolejne lata.
Piękna para i piękna rocznica. Wszystkiego najlepszego na dalsze lata życia.
Pół wieku razem, to jest szczęście - piszą pod postem Macieja Stuhra.

Jerzy Stuhr i jego małżonka Barbara poznali się jeszcze w czasach przedszkolnych w Bielsku-Białej. Ich ścieżki na dobre skrzyżowały się jednak dopiero w Krakowie prawie 20 lat później. To właśnie wtedy między artystami zaczęło kwitnąć uczucie. Dziś uchodzą za jedno z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych małżeństw w świecie gwiazd.

Małżonkom życzymy dużo miłości i zdrowia na kolejne lata!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.