Izabela Krzan sprzata mieszkanie. "Perfekcyjna pani domu". Uwagę internautów zwrócił jej strój

Izabella Krzan ma smukłą sylwetkę, co też lubi podkreślać na Instagramie. Nie inaczej było tym razem.

Izabella Krzan ma wielu fanów. Niedawno świętowała 200 tysięcy obserwatorów osób na Instagramie. Tam gwiazda TVP nierzadko wrzuca zdjęcia w bikini oraz innych, niemniej wyciętych kreacjach. Jak na byłą modelkę i miss przystało, Krzan może pochwalić się szczupłą figurą, uznawaną przez niektórych za ideał piękna. Najnowsze zdjęcie Izabelli z pewnością przyciągnie uwagę jej instagramowych obserwatorów.

Izabella Krzan robi porządki w niecodziennym stroju

Święta to nie tylko, wigilia, pasterka i prezenty, ale też sprzątanie. Jak się okazuje, Izabella Krzan również zabrała się już za pucowanie swojego gniazdka. Z tej okazji zareklamowała odkurzacz. Nas bardziej zainteresowała jednak stylówka, w jakiej Krzan zabrała się za sprzątanie. Prezenterka ma na sobie biały, obcisły sportowy strój, który oczywiście podkreślił atuty jej sylwetki. Nie zapomniała też o delikatnym makijażu i nienagannej fryzurze.

 
Świąteczne porządki nie są nam straszne! - czytamy obok zdjęcia.

Cóż, chyba mało kto robi świąteczne porządki w takim wydaniu. Większość osób wybiera luźne dresy. Co ciekawe, internauci z miejsca okrzyknęli Izabellę Krzan "Perfekcyjną panią domu".

Biała dama.
Matko Tereso - piszą inni internauci.

Wiele wskazuje na to, że Izabella Krzan wyrasta na największą gwiazdę TVP. Jest urokliwa i cieszy się sympatią widzów, a to już wiele, jeśli marzy się o karierze na małym ekranie. Myślicie, że z czasem zastąpi swoje koleżanki ze stacji? Jesteśmy bardzo ciekawi tego, jak potoczy się jej przygoda w mediach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.