Małgorzata Kożuchowska apeluje o rozsądek w czasie świąt. "Kiedy wszystko zamiera, a my siedzimy w domach"

Małgorzata Kożuchowska odniosła się do tegorocznych obchodów świąt Bożego Narodzenia. Mówiła o rozsądku i o tym, co najbardziej lubi w tym czasie.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jak zamierza obchodzić tegorocznego święta Bożego Narodzenia. Jest zdania, że cała otoczka jest tutaj tylko pretekstem do zastanowienia się nad tym, co jest ważne. 

Małgorzata Kożuchowska zastanawia się nad istotą świąt

Małgorzata Kożuchowska przyznała w jednym z wywiadów, że podczas świąt skupia się na duchowym aspekcie - barwne dekoracje i błyszczące światełka stanowią dla niej jedynie tło dla faktycznej istoty tych obchodów. Powiedziała o tym w rozmowie z tygodnikiem "Dobre Chwile".

Miła atmosfera jest otoczką świąt, kolorowe światełka, zapach choinki - ale to wszystko bez duchowego aspektu nie ma dla mnie większego sensu. Kiedy wszystko zamiera, a my siedzimy w domach bezpieczni i szczęśliwi, to najlepszy moment, żeby zastanowić się nad tym, co jest w życiu ważne i dokąd zmierzamy - wyjaśnia.

Twierdzi jednocześnie, że widzi, jak dużą radość z tych okołoświątecznych spraw dostrzega u swoich bliskich, którzy uwielbiają ten czas. Wspomina tu o swoim synu, Jasiu. Wyznaje, że ubieranie choinki z synem bardzo ją wzrusza.

Nie dość, że widzę, jaką mu to sprawia radość, to jeszcze przypominają mi się moje emocje z dzieciństwa - powiedziała.

W dalszej części aktorka zaznacza, że mimo że nie wie, jak będą wyglądały tegoroczne obchody to apeluje, by zachować zdrowy rozsądek i nie ulegać pokusom chwilowej przyjemności.

Wszystko bardzo się zmienia w ostatnim czasie, trudno cokolwiek przewidzieć, ale jedno wiem na pewno - w tej chwili najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo moich najbliższych - mówi Kożuchowska.

Uważa też, że "nawet jeśli nie spotkamy się w tym roku wszyscy przy wigilijnym stole, będziemy przecież w kontakcie". Aktorka podkreśliła, że "trzeba być rozsądnym". 

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska przyłapana na spacerze z synem i mężem. Jaś jest już naprawdę duży. Widać, że dokazuje

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"