Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek? Zaczęła od fryzury. Fanki oniemiały: Gośka, wyglądasz jak anioł!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami uroczym selfie. Ma nową fryzurę! Zdradziła też sekret i opowiedziała, nad czym teraz pracuje.

Małgorzata Kożuchowska przez długie lata wcielała się w rolę Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". W 2011 roku podjęła jednak decyzję o odejściu z produkcji. To właśnie wtedy nagrana została ikoniczna scena, podczas której bohaterka zginęła, wjeżdżając samochodem w stos kartonów. Niedawno Ilona Łepkowska - główna scenarzystka serialu, będąc gościem programu "Gwiazdy bez maski", wspomniała o "M jak miłość" i Kożuchowskiej. Powiedziała, że o odejściu serialowej Hanki dowiedziała się z internetu, co bardzo ją zabolało. Trzeba jednak przyznać, że Małgorzata wybrała sobie idealny moment na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Odcięcie pępowiny od "M jak miłość" dało jej zupełnie nowe możliwości i propozycje.

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Małgorzata Kożuchowska zmieniła wizerunek. Zaczęła od fryzury

W piątkowe popołudnie Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie selfie z uroczym uśmiechem. Ma na sobie złotą bluzkę, a w tle widzimy świąteczny krajobraz - choinki ze światełkami. Najbardziej zaskakująca jest jednak fryzura aktorki. W ostatnich latach gwiazda przyzwyczaiła bowiem fanów do krótkich włosów z grzywką zaczesaną na prawy bok. Na nowym zdjęciu widzimy ją w nieco innym wydaniu. Ma na głowie fale, a grzywkę upięła trzema srebrnymi spinkami. Taka fryzura zdecydowanie dodaje jej uroku. Internautom takie wydanie boskiej Kożuchowskiej bardzo przypadło do gustu.

 
Gośka, wyglądasz jak anioł.
Ale pięknie!
Jedna z najpiękniejszych kobiet. Czas mija, a Pani Małgosia jak wino - pisali.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Co więcej, aktorka pod nowym zdjęciem poinformowała, że ostatnie dwa dni spędziła w bazylice na Jasnej Górze, a ten czas był ucztą dla jej duszy. Wraz z innymi celebrytami uczestniczyła w nagraniach koncertu kolęd w aranżacjach Grzegorza Urbana.

Więcej o: