Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek? Zaczęła od fryzury. Fanki oniemiały: Gośka, wyglądasz jak anioł!

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami uroczym selfie. Ma nową fryzurę! Zdradziła też sekret i opowiedziała, nad czym teraz pracuje.

Małgorzata Kożuchowska przez długie lata wcielała się w rolę Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". W 2011 roku podjęła jednak decyzję o odejściu z produkcji. To właśnie wtedy nagrana została ikoniczna scena, podczas której bohaterka zginęła, wjeżdżając samochodem w stos kartonów. Niedawno Ilona Łepkowska - główna scenarzystka serialu, będąc gościem programu "Gwiazdy bez maski", wspomniała o "M jak miłość" i Kożuchowskiej. Powiedziała, że o odejściu serialowej Hanki dowiedziała się z internetu, co bardzo ją zabolało. Trzeba jednak przyznać, że Małgorzata wybrała sobie idealny moment na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Odcięcie pępowiny od "M jak miłość" dało jej zupełnie nowe możliwości i propozycje.

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu. Miała długie włosy, ale fani patrzą na coś innego

Małgorzata Kożuchowska zmieniła wizerunek. Zaczęła od fryzury

W piątkowe popołudnie Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie selfie z uroczym uśmiechem. Ma na sobie złotą bluzkę, a w tle widzimy świąteczny krajobraz - choinki ze światełkami. Najbardziej zaskakująca jest jednak fryzura aktorki. W ostatnich latach gwiazda przyzwyczaiła bowiem fanów do krótkich włosów z grzywką zaczesaną na prawy bok. Na nowym zdjęciu widzimy ją w nieco innym wydaniu. Ma na głowie fale, a grzywkę upięła trzema srebrnymi spinkami. Taka fryzura zdecydowanie dodaje jej uroku. Internautom takie wydanie boskiej Kożuchowskiej bardzo przypadło do gustu.

 
Gośka, wyglądasz jak anioł.
Ale pięknie!
Jedna z najpiękniejszych kobiet. Czas mija, a Pani Małgosia jak wino - pisali.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Ilona Łepkowska / Małgorzata KożuchowskaŁepkowska o odejściu Kożuchowskiej z "M jak miłość" dowiedziała się z internetu. "Bolesne"

Co więcej, aktorka pod nowym zdjęciem poinformowała, że ostatnie dwa dni spędziła w bazylice na Jasnej Górze, a ten czas był ucztą dla jej duszy. Wraz z innymi celebrytami uczestniczyła w nagraniach koncertu kolęd w aranżacjach Grzegorza Urbana.