Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu. Miała długie włosy, ale fani patrzą na coś innego: "Wyglądała pani na starszą"

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Na fotografii aktorka ma długie falowane włosy. Pod postem posypały się komentarze fanów, a niektórzy z nich zauważyli, że ich idolka wygląda coraz piękniej.

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat wcielała się w rolę Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Postać wielkodusznej i wrażliwej żony Marka Mostowiaka zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Aktorka postanowiła jednak pożegnać się z produkcją TVP, a bohaterka, którą grała, zginęła prowadząc auto. Słynne kartony, które miały jedynie amortyzować wypadek, zostały ujęte w scenie i sprawiły, że śmierć Hanki urosła do rangi prześmiewczego symbolu, wielokrotnie wykorzystanego w memach.

Aktorce na szczęście udało się zerwać z łatką granej przez lata bohaterki. Miała okazję sprawdzić się w roli ostrej i skutecznej policjantki w filmie "Plagi Breslau", wyreżyserowanym przez Patryka Vegę, a w najnowszym obrazie, w którym zagrała, wcieliła się w postać nieco zapomnianej polskiej mistyczki.

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Małgorzata Kożuchowska pokazała stare zdjęcie. Fani komplementują aktorkę

Małgorzata Kożuchowska niechętnie wraca do czasów, gdy jej życie aktorskie toczyło się w serialowej Grabinie. Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego przyznała nawet, że wielokrotnie "tłumaczyła", o co tak na prawdę chodziło w śmierci Hanki Mostowiak. Wygląda jednak na to, że jesienna atmosfera na dobre udzieliła się Kożuchowskiej, dlatego aktorka odkurzyła albumy ze starymi zdjęciami. Na swoim instagramowym profilu pokazała fotografię ze swoich początków w "M jak miłość". Na zdjęciu aktorka ma falowane blond włosy i charakterystyczną dla siebie minę:

Tę minę znam, ale czy znam tę dziewczynę? - przyznała w opisie zdjęcia, które okrasiła hasztagami: "wykopaliska”, "prezent", "sentymenty" i "stare dzieje".
 

Zobacz też: "M jak miłość". Aktorzy świętują dwudziestolecie serialu, publikując stare zdjęcia. Stylówka Cichopek wygrywa. "Ach, te loki"

Fani zachwycili się "wykopaliskiem" Kożuchowskiej, a niektórzy stwierdzi nawet, że aktorka dziś wygląda młodziej:

Wyglądała pani wtedy na starszą.
Najpiękniejsza!
Chyba każdy Hankę zna!
To zapewne były te czasy, jak Hanka poznała Marka - żartowali internauci w komentarzach.

Zobaczcie stare zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej. Rzeczywiście aż tak bardzo się zmieniła?

Więcej o:
Copyright © Agora SA