Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Czyściec". Ubrała się na czarno. Przypadek czy manifest?

Małgorzata Kożuchowska pozowała na ściance podczas premiery filmu "Czyściec". Ubrała się cała na czarno, a twarz zakryła czerwoną maseczką. Kolor ubrania może nie być przypadkowy.

Małgorzata Kożuchowska dzięki swoim aktorskim ambicjom skutecznie pozbyła się łatki Hanki z "M jak miłość". Aktorka miała okazję wystąpić w filmie Patryka Vegi, w którym wcieliła się w odważną i skutecznie prowadzącą akcję policjantkę. Sympatię widzów zdobyła także jako mama Boska w serialu „Rodzinka.pl”, którego emisję zakończono w pierwszej połowie 2020 roku.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak żalą się na kredyty. Oboje mają zadłużenie we frankach: Na nas banki żerują

Najnowszą produkcją, w której wystąpiła mama małego Franciszka, jest "Czyściec". Film opowiada o polskiej katolickiej mistyczce, żyjącej na początku XX wieku, w którą wcieliła się właśnie Kożuchowska. W czwartek wieczorem odbyła się premiera obrazu wyreżyserowanego przez Michała Kondrata.

Zobacz też: Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, czym zajmuje się jego mama. Wygadali się koledzy? "Ja panią znam!" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Kożuchowska cała na czarno na premierze filmu „Czyściec”. Pozowała w czerwonej maseczce

Aktorka miała na sobie czarną wiązaną sukienkę z satynowym kołnierzem i plisowaną wstawką wykończoną białym brzegiem. Do stylizacji dobrała masywne buty i dużą torebkę. Uwagę przykuwała czerwona maseczka z ozdobnym motywem, w której Kożuchowska pozowała do zdjęć na ściance. Tym razem uśmiech i ściankowe miny aktorki nie miały szansy królować na salonach.

Zobacz też: Gwiazdy reagują na decyzję Trybunału Konstytucyjnego. "Masz ku*wa rodzić. Kobieta w Polsce niewolnicą"

Czarna stylizacja doskonale opisuje nastroje po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prawa do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracającego upośledzenia płodu. Myślicie, że aktorka w ten sposób solidaryzowała się z protestującymi? 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"
Więcej o: