Gwiazdorskie aukcje na WOŚP. Grabowski, Chodakowska, Świątek. Czyja na razie jest warta najwięcej? Youtubera, który wystawił Ferrari

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy razem z Allegro organizuje akcję "Rzeczy od serca". Wiemy już, co w tym roku oferują gwiazdy, takie jak Cezary i Edyta Pazurowie, Iga Świątek, Andrzej Grabowski czy Ewa Chodakowska. Czyja aukcja jest aktualnie warta najwięcej?

Z roku na rok do charytatywnych akcji organizowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy dołącza coraz większe grono celebrytów i gwiazd. Licytacje ruszyły na stronie rzeczyodserca.pl. Znaleźliśmy tam mnóstwo ciekawych aukcji.

Gwiazdorskie aukcje na WOŚP. Czyja jest warta najwięcej?

W tym roku do akcji organizowanej przez WOŚP dołączyło wiele, znanych nazwisk, takich jak rzecznik praw obywatelskich - Adam Bodnar, aktywistka Areta Szpura, tenisistka Iga Świątek, czy Edyta i Cezary Pazura.

Prym wiedzie aukcja youtubera i autora książek - Radka Kotarskiego. Aukcja zawiera książkę "Inaczej" oraz samochód Ferrari F430 F1 z wyścigowym pakietem Challenge w stanie kolekcjonerskim. Licytacja osiągnęła obecnie wartość ponad 350 tysięcy złotych.

Pozostałe gwiazdorskie aukcje WOŚP

Na drugim miejscu plasuje się rakieta z French Open oraz piłka z autografem oferowała przez Igę Świątek, warta prawie 11 tysięcy złotych. Ludzie równie chętnie licytują spotkanie i kolację w domu Edyty i Cezarego Pazurów. Posiłek warty jest ponad 7 tysięcy złotych.

Równie chętnie licytowany jest też weekend w apartamencie w Krakowie od "Pani Swojego Czasu" - Oli Budzyńskiej. Autorka bloga oferuje wspólną wycieczkę po mieście i wieczór filmowy. Taka przyjemność kosztuje teraz prawie 6 tysięcy złotych.

W podobnej cenie jest też pomnik Piotra Skrzyneckiego od Zbigniewa Preisnera, odgracanie i organizacja kuchni z Agnieszką Witkowską, spacer po stolicy z Andrzejem Grabowskim oraz tydzień metamorfozy pod okiem Ewy Chodakowskiej. Młodsza widownia chętnie licytuje za to aukcję organizowaną przez markę "PLNY LALA", która pozwoli zwyciężczyni na zostanie modelką dla sklepu internetowego. 

Zobacz wideo W tłumie wolontariuszy WOŚP babcia, mama i wnuczka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.