Agnieszka Chylińska na finale WOŚP pojawiła się w nowej fryzurze. Zrobiła sobie białe dredy! Pasują jej?

Agnieszka Chylińska każdego roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na swoim instagramowym profilu zachęca wszystkich do pomagania. Jednak największą uwagę przykuła jej nowa fryzura.

Agnieszka Chylińska znana jest z krótkich, dość kontrowersyjnych fryzur. Wielokrotnie widzieliśmy ją w przeróżnych kompozycjach - zaczynając od klasycznej czarnej, kończąc na szalonej różowej. Jednak w tej, w której wystąpiła podczas finału WOŚP, jeszcze nie mieliśmy okazji jej zobaczyć.

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze

Nowa fryzura, którą pochwaliła się fanom na Instagramie to białe, długie dredy. Artystka wygląda nietypowo, ale musimy przyznać, że takie włosy bardzo jej pasują! Niestety nie widać ich w całej okazałości, ponieważ wokalistka ma na sobie czarną czapkę.

Bądźmy dzisiaj RAZEM - napisała.
 

Co na to fani? Obserwujący Agnieszki również nie kryli zaskoczenia. Niektórzy porównali ją do ikony, nieżyjącej już wokalistki zespołu Maanam, Kory. 

Bardzo przypominasz tu naszą wspaniałą Korę.
Wyglądasz bajecznie jak anioł.
Pani Agnieszko, skąd takie piękne włosy? Urosły przez noc? - pisali.

A Wam, jak podoba się Agnieszka w nowym wydaniu?

Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką:

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że w tym roku artystka wystąpi podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Będziecie obecni na "światełku do nieba"?

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.