Gwiazdy wspierają WOŚP! Kaczorowska na spacerze, Dygant z Owsiakiem i Krupińska, która prawie pokazała twarz syna

Już dziś 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy nie zawiodły i ochoczo wspierały fundację Jurka Owsiaka. Instagram wręcz zalała fala zdjęć z "czerwonymi serduszkami".
Agnieszka Kaczorowska z rodziną Agnieszka Kaczorowska z rodziną screen Instagram / @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska z rodziną

Z samego rana Agnieszka Kaczorowska wybrała się z rodziną na spacer. Wszystko uwieczniła na zdjęciu, które wrzuciła do sieci. Spotkała też wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zarówno ona, jak i jej mąż mają już swoje "czerwone serduszka".

Anna Starmach Anna Starmach ania_starmach

Anna Starmach

Anna Starmach przebywa obecnie w Krakowie. Podobnie jak Kaczorowska, wybrała się na spacer. Wolny czas spędzała z córką Jagną na rynku. W tle widać Bazylikę Mariacką, a na płaszczu gwiazdy znak WOŚP-u.

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Tomasz Lis Katarzyna Kolenda-Zaleska i Tomasz Lis screen Instagram / @kasiakolendazaleska

Katarzyna Kolenda-Zaleska i Tomasz Lis

To chyba pierwsze takie zdjęcie Tomasza Lisa odkąd wyszedł ze szpitala. Widać, że dziennikarz wraca do zdrowia, a ujęcie z nim na Instagram wrzuciła jego dobra znajoma, Katarzyna Kolenda-Zaleska. Oboje wspierają fundację Jurka Owsiaka. 

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska screen Instagram / @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska

W sieci nie mogło dziś zabraknąć nowego zdjęcia od Agnieszki Chylińskiej. Po pierwsze, piosenkarka wiele zawdzięcza Jurkowi Owsiakowi (w zeszłym roku zdradziła, że sprzęt zakupiony przez jego fundację, uratował jej córkę), a po drugie, jest główną gwiazdą warszawskiej imprezy zorganizowanej przez WOŚP. Już wieczorem, na placu Bankowym zagra krótki koncert. 

Agnieszka Dygant i Jurek Owsiak Agnieszka Dygant i Jurek Owsiak screen Instagram / @agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant i Jurek Owsiak

Agnieszka Dygant z kolei pojawiła się w sztabie głównym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na placu teatralnym w Warszawie spotkała się z Jurkiem Owsiakiem i wrzuciła z nim pełne pozytywnej energii zdjęcie. 

Kinga Rusin Kinga Rusin screen Instagram / @kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin niedzielny poranek spędziła w pracy, ale zanim do niej dotarła, wsparła WOŚP. W studiu "Dzień Dobry TVN" cały czas miała naklejony na sukience symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska screen Instagram / @kasiasokolowska_official

Katarzyna Sokołowska

Wsparcie Jurkowi Owsiakowi przekazała także Katarzyna Sokołowska. Przy okazji gwiazda pokazała partnera. Niezłe ciacho! ;)

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem screen Instagram / @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem

Nowe zdjęcia Marty Żmudy-Trzebiatowskiej są obecnie jak na wagę złota. Wszystko przez ciążę, którą aktorka stara się ukrywać. Razem z mężem wybrała się jednak w niedzielę na spacer i zapozowała do zdjęcia z "czerwonym serduszkiem". Na Instagramie posypało się wiele pozytywnych komentarzy. 

Jesteście inspiracją do naśladowania - czytamy między innymi.
Julia Wieniawa Julia Wieniawa screen Instagram / @juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od rana bierze czynny udział w promocji WOŚP-u. Wystąpiła na kanapie w programie "Dzień Dobry TVN", w którym zdradziła, że należy do pokolenia, które skorzystało ze sprzętu, zakupionego dzięki fundacji Jurka Owsiaka.

Jestem pokoleniem, które skorzystało z pomocy Jurka Owsiaka. Jako niemowlę, tuż po narodzinach, skorzystałam z urządzeń do badania słuchu. Ta pomoc WOŚP-u jest realna i widoczna wszędzie - powiedziała.
Marieta Żukowska Marieta Żukowska screen Instagram / @marietazukowska

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska też wspiera WOŚP. Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu. 

Paulina Krupińska z synem Paulina Krupińska z synem screen Instagram / @pkrupinska

Paulina Krupińska z synem

Zdjęcie Pauliny Krupińskiej z serduszkiem naprawdę nas zaskoczyło. Miss Polonia 2012, która stroni od dzielenia się życiem prywatnym, tym razem zrobiła wyjątek. Prawie pokazała twarz syna! 

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko screen Instagram / @karolinaferenstein_krasko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko już kolejny rok z rzędu meldują się w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Popularne małżeństwo z wielką chęcią wspiera fundację Jurka Owsiaka i bierze w niej czynny udział.

Więcej o:
Komentarze (8)
WOŚP. Kaczorowska na spacerze i Krupińska, która prawie pokazała twarz syna
Zaloguj się
 • Gość: amp

  Oceniono 9 razy 9

  Mogli zrobic sobie zdjecie zbiorowe, zabraloby mniej miejsca

 • Gość: takie są fakty

  Oceniono 12 razy 8

  Raczej, gwiazdy lansują się na WOŚP.

 • america_n_beauty

  Oceniono 13 razy 7

  "Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa"

 • Gość: Dno

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczorowska jak zwykle dla lansu obłuda celebrytka

 • Gość: Qwerty

  Oceniono 13 razy 1

  Po ile wrzucili?Po 1zl ?Każdy wspiera .Ale nie każdy wrzuca od razu foty pewnie rzucili wiecej fot niz złotych

 • Gość: Jryvd

  Oceniono 8 razy -4

  Jak co roku wyszli z synagogi i poszli wspierać wrzucając zł na zbożny cel Poczekamy jak ten „bożek” rozliczy się co do złotówki bo to Polacy wpłacali-nie na kolejny dom

 • Gość: TAK

  Oceniono 27 razy -13

  Dając do puszek napełniasz Owsika brzuszek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX