Plotek dla WOŚP gra #JedenDzieńDłużej! Wylicytuj koncertową kurtkę Dody z limitowanej kolekcji

Wylicytuj dżinsową kurtkę z limitowanej kolekcji Doroty "Dody" Rabczewskiej i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Czy są tu fani Doroty Rabczewskiej? Już teraz możecie wylicytować wyjątkową kurtkę koncertową z limitowanej edycji i co najważniejsze - wesprzeć fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wylicytuj kurtkę Dody

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, trwało jak najdłużej. Dlatego choć najbliższy 28. Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia, to aukcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl trwają tydzień dłużej, z wielkim finałem 19 stycznia.

Redakcja Plotka wystawiła razem z Dodą dżinsową kurtkę z limitowanej edycji. To ogromna gratka dla fanów polskiej wokalistki! Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytować możecie TUTAJ!

Kurtka od DodyKurtka od Dody Plotek

Będziecie licytować?

KB

Więcej o:
Komentarze (3)
Plotek dla WOŚP gra #JedenDzieńDłużej! Wylicytuj koncertową kurtkę Dody z limitowanej kolekcji
Zaloguj się
 • Gość: Hn

  Oceniono 11 razy 7

  Ooo, nie sprzedały się w DodaSklepie? Ta kolekcja jest sprzed paru lat, kiedy Dorota wciąż wierząc w swoją wielkość chciała dorabiać sprzedając własne ciuchy.

 • Gość: mania

  Oceniono 6 razy 6

  czy ona to ręcznie robiła, czy dała to do zrobienia jakiemuś dzieciakowi, bo wygląda to na niestaranną i niechlujną robotę jakiegoś amatora !!!

 • Gość: Precz

  Oceniono 4 razy 4

  Szczyt goowna, kurtka dody na wosp hahhaha rzyg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX