Anna Wendzikowska pozuje w bikini w Dubaju. Fanka: Nie no, tego jeszcze nie grali. Odpowiedziała

Anna Wendzikowska wybrała się ostatnio na przedświąteczny urlop. Okazuje się, że sam okres bożonarodzeniowy nie będzie dla niej aż tak przyjemny i gorący jak ostatnie dni. Na Instagramie dziennikarka wrzuciła zdjęcie z Dubaju i została wyśmiana przez jednego z internautów.

Anna Wendzikowska razem z córkami - Kornelią i Antoniną, wybrała się na wakacje do Dubaju. Na profilu 39-letniej prezenterki TVN-u pojawiły się zdjęcia z przedświątecznego urlopu w ciepłych krajach. Opis jednego z nich mocno rozbawił fanów.

Anna Wendzikowska nie czeka na tegoroczne święta

Anna Wendzikowska raczej nie przepada za świętami. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie gorzko odniosła się do tegorocznych obchodów Bożego Narodzenia. Zdradziła, że tym razem nie planuje wyjeżdżać poza granice kraju, więc... odda się lekturze. Zdjęcie z Dubaju przy wspomnianym opisie najwyraźniej ma przypomnieć jej ostatnie wakacje, które zakończyły się kilka dni temu.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska pozuje nago w Australii, a fani patrzą na jej stopy

Co teraz czytacie? Mnie się udało na wyjeździe poczytać. Gorąca, świąteczna książka. Trochę zbrodni, dużo emocji... Bardzo szybko się czyta. Mnie w tym roku raczej nie czekają "gorące” święta, to sobie chociaż poczytałam - podpisała fotkę.
 

Jedna z fanek zwróciła uwagę, że dziennikarka wyjazd na wczasy powinna spędzić nieco bardziej aktywnie i skupić się na zwiedzaniu pięknych, malowniczych miejsc.

W Dubaju szkoda czasu na czytanie, tyle jest atrakcji do zobaczenia - napisała internautka. 
Jechać na wakacje i to jeszcze do Dubaju żeby książki czytać. Nie no, tego jeszcze nie grali - dodała inna.

Anna Wendzikowska tańczy na rurzeAnna Wendzikowska trenuje pole dance. Jest coraz lepsza!

Wendzikowska szybko odpowiedziała na komentarze ciekawskich internautów.

Chill jest na wakacjach najważniejszy. Kiedyś jak szalona biegałam, bo wydawało mi się, że wszystko muszę zobaczyć. Nauczyłam się luzować - odpisała na Instagramie.

Faktycznie zabawne?

Zobacz też: Anna Wendzikowska jest zakochana? Widziano ją z nowym partnerem. Wrócili razem do hotelu

Zobacz wideo Ania Wendzikowska na zajęciach pole dance z córeczką