Na urodzinowej imprezie Barona pojawił się tłum ludzi. Internauci oburzeni. "A ja rodziny na wigilię nie mogę zaprosić"

Baron pojawił się na hucznej imprezie u znajomych, podczas której świętował swoje urodziny. Jego znajomi chwalili się zdjęciami i nagraniami. Tak przestrzegają obostrzeń?

13 grudnia Baron skończył 37 lat. Z tej okazji dzień wcześniej mimo panujących obostrzeń (w zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć maksymalnie pięć osób), postanowił wybrać się na huczną imprezę do znajomych. Tłum gości chętnie chwalił się zdjęciami i nagraniami na Instagramie, co wprawiło w osłupienie fanów muzyka. Postępowaniem dorosłego mężczyzny i wydawać by się mogło odpowiedzialnego, zaskoczeni są też zwolennicy jego byłej (?) dziewczyny, która przy stole siedziała naprzeciwko niego. Blanka Lipińska kilka godzin wcześniej specjalnie zawitała do fryzjera, który zrobił jej loki.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska przystroiła dom na święta. Pomyliła Boże Narodzenie z Halloween?

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona

Internauci reagują na urodzinową imprezę Barona. "A ja nie mogę rodziny na Wigilię zaprosić"

Rząd już jakiś czas temu wprowadził ograniczenia, mające na celu przystopować rozwój koronawirusa w Polsce - zamknięte są restauracje, kina, teatry oraz kluby. Wiele ludzi nie przestrzega jednak obowiązującego prawa i za nic ma pandemię, której od początku tego roku ofiarami stało się ponad 1,6 miliona osób na całym świecie. Nie dziwi więc, że spora część internautów wyraziła oburzenie w związku z imprezą, na której obecni byli Baron i Blanka Lipińska. Na opublikowanych w sieci zdjęciach widać wyraźnie, że w domu zebrał się spory tłumek. Na fotografiach widać też kilka stołów zastawionych talerzami. Spokojnie można policzyć, że zasiadało przy nich co najmniej 24 osoby. 

impreza Blanki i Baronaimpreza Blanki i Barona Instagram/anja_day

Na Wigilii może być pięć osób, a tu na zdjęciu naliczyłam sześć. Potem ślą zdjęcia z łóżek szpitalnych i przestrzegają innych, żeby nie byli tak głupi jak oni sami. Mądry Polak po szkodzie jak zwykle?
Niezła biba... A ja nie mogę rodziny na Wigilię zaprosić.
Myślę, że naruszyli obowiązujące prawo i poniosą konsekwencje braku masek, braku dystansu, zgromadzenia. Innych karzą bez zmiłuj, czas na gwiazdy!
Są tacy, których obostrzenia nie obowiązują - brak masek, brak dystansu, liczba osób w zamkniętym pomieszczeniu itd. Zgłosić do sanepidu.
Ich obostrzenia nie obowiązują? Trochę wstyd...

Oczywiście wszystkie komentarze pojawiły się na różnych forach internetowych i pod poprzednim artykułem Plotka o Baronie i Blance. Muzyk i pisarka natomiast ograniczyli możliwość komentowania swoich postów w sieci.

Blanka Lipińska i Alek BaronBlanka Lipińska dementuje plotki o imieninowym bukiecie od Barona

Nie bierzcie przykładu z takich osób.

Więcej o: