Wiemy, kto wystąpi na Sylwestrze w TVP2. Organizatorzy zapowiadają "rytmy disco". Zobaczymy Zenka Martyniuka, Cleo, Boys

Stacja zapowiedziała, że Sylwester Marzeń w zostanie zorganizowany "z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa". TVP2 ogłosiło też pierwszych muzyków, którzy pojawią się na scenie - wystąpią Zenek Martyniuk, Marcin Miller i Cleo.

TVP2 wreszcie, po długich oczekiwaniach, ogłosiła, jak będzie wyglądał tegoroczny Sylwester Marzeń. Mimo kilku zmian, bez wątpienia widzowie mogą liczyć na stały, discopolowy klimat imprezy. Wystąpią: Zenek Martyniuk z Akcentem, Marcin Miller z Boys i Cleo.

"Sylwester Marzeń" w TVP2. Będą Cleo, Martyniuk, Miller

Sylwester Marzeń emitowany w TVP2 corocznie odbywa się w Zakopanem, gdzie pod sceną szaleją tłumy turystów, którzy specjalnie z tej okazji wybierają się w góry. Tym razem jednak koncert zostanie przeniesiony do studia telewizyjnego.

DodaSylwester z Dodą? Wokalistka nie wyklucza, że to możliwe. Dostała propozycję od jednej ze stacji

Na kontach stacji w mediach społecznościowych pojawiły się także informacje, że wśród wykonawców, którzy pojawią się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na scenie znaleźli się Cleo, Marcin Miller z zespołem Boys i Zenek Martyniuk z grupą Akcent.

UWAGA! Przedstawiamy pierwsze gwiazdy niezwykłej imprezy "Sylwester Marzeń" z TVP2. Zenek Martyniuk, Cleo i Marcin Miller. Wypatrujcie kolejnych gorących wiadomości. W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2 - czytamy na Instagramie stacji.
 

Sylwester 2020Sylwestrowy wieczór w TVN inny niż zwykle. Stacja wyemituje cztery filmy. TVP i Polsat stoją przed wielkim dylematem

W dalszej części pojawiła się informacja sugerująca, że motywem przewodnim będzie disco polo. Organizatorzy zapowiadają również przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Sylwester Marzeń z TVP2 w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jak myślicie, kto jeszcze zaśpiewa na Sylwestrze?

Zobacz też: Cleo w nowej fryzurze wpatruje się w znicz i rozmyśla nad dniem Wszystkich Świętych. "Wspierajmy się w tych trudnych czasach"

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej
Więcej o: