Sylwestrowy wieczór w TVN inny niż zwykle. TVP i Polsat stoją przed wielkim dylematem

Sylwestrowe transmisje koncertów w wiodących stacjach telewizyjnych to już tradycja. Niestety, obecna sytuacja może pokrzyżować plany i nie chodzi tylko o udział publiczności w wydarzeniach. TVN podjął już decyzję, koncerty w TVP i Polsacie wciąż pod znakiem zapytania.

Tegoroczny wieczór Sylwestrowy z pewnością będzie różnił się od poprzednich. Dotychczas 31 grudnia stacje TVN, TVP i Polsat relacjonowały transmisje z koncertów, które cieszyły się dużą popularnością wśród widzów spędzających ostatni dzień roku przed telewizorami. 

Zobacz wideo

Tym razem zdecydowana większość Polaków wybierze świętowanie w domowym zaciszu, jednak najpewniej nie zobaczy wyczekiwanego przez cały rok Sylwestra z ulubioną stacją.

ZOBACZ TEŻ: "LEGO Masters". Marcin Prokop został wybrany na prowadzącego przez Brada Pitta. Aktor był zachwycony

Sylwester 2020 w zupełnie innej odsłonie

Jak podaje portal Wirtualne Media, z transmitowania imprezy sylwestrowej zrezygnowała stacja TVN. W tym czasie zostaną wyemitowane cztery filmy fabularne: "Nigdy w życiu!", "Pieniądze to nie wszystko", "American Pie II" i "Świadek koronny". Maraton rozpocznie się o godzinie 20:00.

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Afera z Łukaszem w roli głównej. "Brak szacunku"

Klasycznej sylwestrowej imprezy nie obejrzymy także w Polsacie. Stacja pracuje nad nową formą, jednak ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta.

Tradycyjnej imprezy sylwestrowej w tym roku nie będzie organizować również Polsat. - Czy będzie jakaś inna formuła niż koncert z udziałem publiczności? Zastanawiamy się nad tym, pracujemy, nie podjęliśmy jeszcze finalnej decyzji - wyjaśnił prezes Telewizji Polsat, Stanisław Jankowski w rozmowie z portalem "Wirtualne Media".

Krystyna JandaKolejna wpadka TVP w "Wiadomościach". Zmanipulowali wypowiedź Krystyny Jandy

Nie jest jeszcze znana ostateczna decyzja Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu publiczny nadawca rozważał organizację alternatywnego wydarzenia na Stadionie Narodowym, jednak pomysł upadł po rozpoczęciu budowy tymczasowego szpitala.

Więcej o: