"LEGO Masters". Marcin Prokop został wybrany na prowadzącego przez Brada Pitta. Aktor był zachwycony

"LEGO Masters". Marcin Prokop poprowadzi polską wersję amerykańskiego show. Jak się okazuje, zadecydował o tym Brad Pitt.

"LEGO Masters" to debiutujący w Polsce program, którego uczestnicy pod okiem jurorów tworzą spektakularne budowle z klocków LEGO. Do walki o 100 tysięcy i wycieczkę do LEGOLANDU staje sześć zupełnie różnych duetów. 

Zobacz wideo

O tym, kto przejdzie do kolejnego etapu, będzie decydować para jurorów - Ola Mirecka i Paweł Duda. Program poprowadzi Marcin Prokop, a to stanowisko zapewnił mu nikt inny, jak Brad Pitt. Co ciekawe, znany aktor był ponoć zachwycony naszym polskim prezenterem.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Prokop pochwalił się zdjęciem, na którym ma 15 lat. "Późniejszy baron telewizji śniadaniowej". Porównują go do Ashtona Kutchera

"LEGO Masters". Brad Pitt wybrał Marcina Prokopa na prowadzącego

"Lego MASTERS" to program, który powstał na amerykańskiej licencji, a to oznacza, że kandydatura Marcina Prokopa musiała zostać zaakceptowana przez producentów oryginalnego show, do których grona należy Brad Pitt.

Marcin Prokop, Paulina KrupińskaPaulina Krupińska poprowadziła galę u boku Marcina Prokopa. Wyglądała obłędnie!

Jak donosi "Super Express", Prokop wśród polskich prezenterów nie miał sobie równych i od razu wyeliminował konkurencję. To nie zaskakuje jednak tak bardzo jak fakt, ze Marcinem zachwycił się sam Brad Pitt i to właśnie on wyraził ostateczną zgodę na to, by Marcin Prokop był prowadzącym polskiej wersji "LEGO Masters".

ZOBACZ TEŻ: Marcin Prokop wspomina tragiczne warunki pracy w TVP. Nie miał nawet stałej umowy. "Nigdy nie będzie to telewizja niezależna"

Pierwszy odcinek "Lego Masters" obejrzymy już 14 listopada o godzinie 20:00 w TVN. Stacja wyemituje łącznie sześć odcinków. Jak zapewnia Prokop, będzie to show dla całej rodziny. 

Więcej o: