Paulina Krupińska poprowadziła galę u boku Marcina Prokopa. Wyglądała obłędnie! W jej kreacji zakochała się Grzeszczak

Paulina Krupińska i Marcin Prokop poprowadzili tegoroczną galę "French Touch". Prezenterka olśniła w białej kreacji. Wyglądała jak śnieżynka.

Paulina Krupińska wyrasta powoli na ulubioną prezenterkę TVN-u. Modelka, która dostała pracę w "Dzień dobry TVN" wiosną tego roku, właśnie poprowadziła galę "French Touch", która celem jest zacieśnianie więzi polsko-francuskich. Na scenie zaprezentowała się w eleganckiej kreacji. Nie można było oderwać od niej wzroku.

POLECAMY: Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje z córką. U niego takie zdjęcia to rzadkość. "Najpiękniejsza relacja ojca i córki"

Paulina Krupińska zadaje szyku u boku Marcina Prokopa podczas gali "French Touch"

Paulina Krupińska przygodę z show-biznesem rozpoczęła osiem lat temu, kiedy to w 2012 roku została okrzyknięta najpiękniejszą Polką. Szybko zyskała wierne grono fanów, a obserwatorzy na Instagramie przybywali z dnia na dzień. Gwiazda wzięła udział w kilku programach telewizyjnych, a wiosną 2020 roku dołączyła do ekipy tvn-owskiej śniadaniówki. Dziś cieszy się sporą sympatią szefostwa, dzięki czemu miała przyjemność poprowadzić galę "French Touch" zorganizowaną 18 października w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Jako najwięksi fani francuskiej kultury i prawie tak wysocy jak Wieża Eiffla, pobrataliśmy się z naszymi francuskimi przyjaciółmi na Gali "French Touch" - ekscytowała się Paulina pod ostatnim postem na Instagramie.

Krupińska miała na sobie białą, bardzo prostą sukienkę na jedno ramię. Musimy przyznać, że ciężko było oderwać od niej wzrok. Całość dopełniła długimi kolczykami i upięciem włosów do tyłu. Jej stylizacją zachwycały się nie tylko fanki, ale i inne gwiazdy. Komentarz w postaci emotikony z sercowymi oczami zostawiła pod zdjęciem na przykład Sylwia Grzeszczak.

 

Podczas imprezy na scenie zaśpiewały m.in.: Cleo i Alicja Szemplińska, która jedenaście miesięcy temu triumfowała w dziesiątej edycji "The Voice of Poland".