Marcin Prokop pochwalił się zdjęciem, na którym ma 15 lat. "Późniejszy baron telewizji śniadaniowej". Porównują go do Ashtona Kutchera

Marcin Prokop debiutował w "Dzień dobry TVN" przeszło 13 lat temu, z kolei sam program znajduje się w porannym paśmie niewiele dłużej, bo od 15 lat. Z tej okazji prezenter postanowił przypomnieć obserwatorom, jak wyglądał jako nastolatek.

Marcin Prokop to bez wątpienia barwa postać, wobec której ciężko przejść obojętnie - chociażby ze względu na ponad dwa metry wzrostu. Jednak tym razem nie jego osobowość telewizyjna zwróciła uwagę, ale zupełnie zwyczajne zdjęcie z czasów szkolnych. Prezenter TVN-u miał wtedy 15 lat. Pod fotką znalazły się liczne gratulacje od fanów stacji z okazji kolejnej rocznicy, komplementy kierowane w stronę Marcina i porównania m.in. do Ashtona Kutchera czy... Mikołaja Kopernika! 

Marcin Prokop na zdjęciu z młodości

Dziennikarz od lat jest związany z jedną stacją. Niezmienna pozostaje także jego telewizyjna partnerka, Dorota Wellman, z którą prowadzi program od początku swojej pracy w TVN-ie. Post, który pojawił się na Instagramie Prokopa wskazuje, na silne poczucie przynależności wobec miejsca pracy. To właśnie rocznica prowadzonego przez niego programu skłoniła dziennikarza do udostępniania fotki z dawnych lat. Marcin ma na nim dłuższe włosy i wygląda całkiem uroczo. 

To niewinne stworzenie to późniejszy baron telewizji śniadaniowej, znany tancerz na balustradzie życia, rozpędzona strzała testosteronu. Tu pod Wieżą Eiffla, co okazało się pewnym proroctwem. Miałem wtedy 15 lat - dokładnie tyle kończy dziś DD TVN - podpisał zdjęcie.

Zobacz też: Marcin Prokop opublikował archiwalne zdjęcie z Dorotą Wellman. My patrzymy na fryzurę dziennikarki

 

Marcin Prokop zachwycił fanów 

Pod postem Marcina pojawiło się sporo komentarzy dotyczących wyglądu ówczesnego nastolatka - większość internautów rozbawiło sformowanie "baron telewizji śniadaniowej". Inni z kolei wrzucali coraz to nowsze propozycje porównań do młodego Prokopa. 

Jak Ashton Kutcher.
Odlotowa fryzura, taka w stylu Mikołaja Kopernika - napisała jedna z fanek.
Toż to młody Lord Byron.

Cóż, pozostaje życzyć kolejnych 15 lat w "Dzień dobry TVN"!

Zobacz wideo Klaudia el Dursi o prowadzeniu DDTVN