Uczestnik "The Voice of Poland" ma koronawirusa. Musiał odejść z programu

Michał Matuszewski był jednym z faworytów tego sezonu "The Voice of Poland". Choroba pokrzyżowała mu plany. Przez koronawirusa nie mógł wziąć udziału w finale programu.

Michał Matuszewski swój udział w programie "The Voice of Poland" zaczął z grubej rury. Od samego początku należał do nielicznego grona faworytów. Na castingach w ciemno ujął jurorów swoim wykonaniem "Zacznij od Bacha" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Wokalista dał też bardzo dobre występy w Bitwach i Nokaucie. Miał szansę zawalczyć w finale, ale niestety choroba pokrzyżowała jego plany. Okazało się, że Michał Matuszewski ma koronawirusa. Z tego względu wokalista nie mógł wziąć udziału w nagraniach do pierwszego finałowego odcinka. Z bólem serca musiał odejść z programu.

Edyta Górniak, Baron "The Voice of Poland". Edyta Górniak wystąpiła w nietypowej stylizacji. Pożyczyła dredy od Barona?

Uczestnik "The Voice of Poland" odchodzi z programu przez koronawirusa

O odejściu z programu Michał poinformował fanów kilka dni temu na swoim profilu Facebooku. Opublikował wzruszający film, w którym wyznał:

Koniec jest początkiem. Czasy jak wiecie są trudne i nie zawsze wszystko można zaplanować. Każda minuta spędzona w The Voice of Poland TVP to cudowna lekcja, której życzę każdemu! Zdrowie jest jednak najważniejsze, nie tylko moje, ale także uczestników programu i całej ekipy - mówił wokalista

The Voice of Poland "The Voice of Poland". Produkcja wprowadziła zmiany. Widzowie nie będą mogli decydować, kto odpadnie

Poza tym w swoim filmie złożył jeszcze oficjalne podziękowania Urszuli Dudziak oraz pozostałym jurorom: Edycie Górniak, Michałowi Szpakowi oraz Tomsonowi i Baronowi. Filmik wokalisty pojawił się w sobotnim odcinku programu. 

"The Voice of Poland". Kto zastąpił chorego uczestnika?

Zgodnie z regulaminem do programu powróciła Martyna Zygadło. 17-latka spod Częstochowy. Dziewczyna była w drużynie Urszuli Dudziak i jako ostatnia osoba odpadła z programu na etapie Nokautu, dlatego właśnie powróciła i zajęła wolne miejsce Michała Matuszewskiego. 

Zobacz wideo
Więcej o: