Michał Szpak na zdjęciu sprzed 10 lat. Siostra muzyka pokazała, jak bardzo się zmienił

Michał Szpak sam nie chwali się zdjęciami z rodzinnego albumu. Zrobiła to jednak za niego siostra. Tylko spójrzcie, jak muzyk prezentował się 10 lat temu.

Michał Szpak jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie piosenkarz publikuje jednak zdjęcia, które są efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych czy fotografie z koncertów. Próżno szukać tam kadrów wyjętych z rodzinnego albumu. Tym bardziej brak tam też archiwalnych zdjęć Michała. Fani wokalisty mogą jednak teraz zobaczyć, jak ich idol prezentował się dekadę temu, rok przed tym, nim trafił do pierwszej edycji talent show "X Factor", gdzie olśnił wszystkich swoim wykonaniem piosenki „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena. 

Zobacz wideo Co robi Michał Szpak po powrocie z nagrań „The Voice of Poland”?

Michał Szpak na zdjęciu sprzed 10 lat

Młodsza siostra Michała Szpaka, Ewa, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć 19-letniego muzyka. Michał już wtedy cieszył się pięknymi, długimi lokami. Widać jednak, że nie szalał jeszcze z odważnymi stylizacjami czy makijażem

10 lat temu, NaniPikoKuboWu. Ekipa czarodziejów z księżyca Ewiszel i pocieszny brat - czytamy w opisie pod zdjęciem. 
 

Fani komentują

Pod fotografią, jak można się spodziewać, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili komplementów i zachwycali się rodzeństwem muzyków (Ewa Szpak niedawno wydała swój pierwszy singiel).

Piękne rodzeństwo. 
Szpaczki. 
Cudowni - zachwycali się. 

Myślicie, że Michał za przykładem siostry też przejrzy rodzinne albumy i pochwali się archiwalnymi zdjęciami? My mamy taką nadzieję.

ZOBACZ: Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką! Opublikowała właśnie nowy singiel. Internauci zgodni: Talent po bracie

Więcej o: