"Rolnik szuka żony". W niedzielę nie zobaczymy kolejnego odcinka. Dlaczego przeniesiono emisję i na kiedy?

"Rolnik szuka żony". Już dziś - w niedzielę 15 listopada - miał zostać wyemitowany dziewiąty odcinek produkcji - bardzo ważny, ponieważ uczestnicy mieli w nim stanąć przed ostatecznym wyborem. Tak się jednak nie stanie. Kiedy zobaczymy nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Zgodnie z harmonogramem w niedzielę 15 listopada miał pojawić się kolejny odcinek telewizyjnego show. Emisja została jednak przesunięta. Z pewnością nie na takie wieści czekali widzowie. Wielu zapewne zastanawia się, dlaczego wstrzymano emisję dziewiątego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Spieszymy z odpowiedzią.

Zobacz wideo

Decyzja o odłożeniu emisji najnowszego odcinka uwielbianego przez telewidzów programu jest spowodowana transmisją meczu Polska-Włochy w Telewizji Polskiej. Spotkanie w ramach fazy grupowej drugiej edycji LN UEFA rozpocznie się o godz. 20:35 i zostanie wyemitowane w TVP1.

Marlena i Seweryn z dziewczyną 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Seweryn planuje się oświadczyć! Zwrócił się do Marleny z osobistym przesłaniem

"Rolnik szuka żony". Kiedy kolejny odcinek?

Na dziewiąty odcinek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" widzowie będą musieli poczekać do 22 listopada. Program pojawi się niezmiennie o godzinie 21:15 w TVP1. Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy przeniesiono emisję "Rolnika" z powodu meczu. Podobna sytuacja miała miejsce 11 października.

Poprzedni odcinek odbił się szerokim echem w mediach. Dawid wpadł w rozpacz na oczach widzów, a fani skrytykowali produkcję, twierdząc, że został upokorzony przed całą Polską. Przeważyły głosy, że tę scenę można było sobie darować.

Przypomnijmy, że dwie kandydatki wyjechały z gospodarstwa Pawła po tym, jak wyznał im ze szczerością, że chce spróbować z Martą. Z kolei Adam i Paweł zawiedli Magdę, co mocno nią wstrząsnęło. Dodajmy, że grażyna postanowiła pożegnać się z Józefem. Ostatecznie show opuściły aż trzy uczestniczki.

'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Martyna zerwała z Dawidem wśród laserów. Rolnik płakał. Działo się też u Józefa. "Czara goryczy przelana"

W najbliższym odcinku również nie zabraknie emocji. Uczestnicy staną przed ostatecznym wyborem. Już w przyszłą niedzielę Dawid, Józef, Maciej, Paweł i Magdalena będą musieli zdecydować, z kim chcą kontynuować program. 

Jak potoczą się dalsze losy uczestników? Przekonamy się o tym w kolejną niedzielę 22 listopada.

Więcej o: