Sylwester w Polsacie. Wiemy już, kto wystąpi. Co z TVP? Udało się ustalić, kto ma zagrać. Kurski: Już Państwa zapraszam

Sylwester 2020. Polsat szykuje dla widzów wiele niespodzianek. TVN postawił na wieczór filmowy, a TVP według niepotwierdzonych plotek stawia na "weteranów" sceny sylwestrowej takich jak Zenek Martyniuk.

Sylwester w tym roku znacznie będzie się różnić od tego, do którego przywykliśmy. Z powodu pandemii koronawirusa obowiązuje wiele obostrzeń. Jednym z nich jest zakaz organizowania koncertów w miastach, jak to miało miejsce do tej pory. Wiele stacji w tym TVP, TVN i Polsat, które przez lata organizowały sylwestrowe noce, długo zastanawiało się nad rozwiązaniem. Polsat zdecydował się zrobić domówkę roku. Jak to będzie wyglądać?

Zobacz wideo Sylwester u Beckhamów

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Marta Manowska mocno zareagowała na zachowanie Józefa

Sylwester na Polsacie

"Sylwestrowa Moc Przebojów" jest emitowana od 15 lat. Na scenie co roku występowały największe gwiazdy, a rok temu przed telewizorami zasiadło ponad 3 mln osób. Nic dziwnego, że Nina Terentiew i w tym roku nie zawiodła widzów i planuje zorganizować "największą domówkę w roku". 

Całe nasze życie się zmieniło i zastanawialiśmy się długo nad formułą tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów. Organizujemy to wydarzenie, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczności, artystów i naszych ekip.  W związku z tym w tym roku nie możemy zaprosić widzów na Stadion Śląski, stąd pomysł na organizację imprezy sylwestrowej na żywo w dwóch studiach Polsatu równocześnie. Publiczność będzie się z nami bawić nie tylko przed telewizorami, ale także wirtualnie w bezpośrednim kontakcie z naszymi prowadzącymi i gwiazdami. Szykujemy wiele niespodzianek, ale na razie nie chciałabym za dużo zdradzać - powiedziała w wywiadzie dla Interii.

Podczas sylwestrowej domówki nie zabraknie gwiazd. Zarówno tych polskich, jak i światowych.

Dla młodych, młodszych i wiecznie młodych, czyli będzie to na pewno zabawa wielopokoleniowa. Wśród gości znajdą się wspaniali artyści od Dawida Kwiatkowskiego do Alicji Majewskiej, od Loony do legendarnego Boney M. z Maizie Williams, czyli możemy się spodziewać pokoleniowego mixu. Dodam jeszcze, że będzie to wyjątkowo interaktywny Sylwester z ogromną liczbą cennych nagród dla naszych widzów - dodała.

Sylwester w TVP

Sylwester w Telewizji Publicznej nadal stoi pod znakiem zapytania. Jednak prezes TVP Jacek Kurski w wywiadzie dla portalu JastrząbPost zapowiedział, że stara się zrobić wszystko, by odbyła się sylwestrowa zabawa. 

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką, Sylwester Marzeń - powiedział Jacek Kurski.

Chociaż Jacek Kurski niewiele powiedział, magazynowi Flesz udało się ustalić, że zabawa w tym roku (podobnie jak Eurowizja Junior) odbędzie się w studiu. Ma pojawić się tam m.in. Michał Szpak, Golec uOrkiestra i jak zawsze - Zenek Martyniuk. 

Alicja TraczAla Tracz po Eurowizji Junior obcięła włosy. Nowa fryzura bardzo jej pasuje

Sylwester w TVN

Jak dotąd TVN co roku relacjonował koncerty, które odbywały się w Warszawie. W tym roku jednak TVN postawił na wieczór filmowy. W sylwestrową noc widzowie będą mogli obejrzeć klasyki kina: "Nigdy w życiu!", "Pieniądze to nie wszystko", "American Pie II" i "Świadek koronny".