Maja Hyży nie pokazuje synów, ale w dniu urodzin zrobiła wyjątek. Internauci zachwyceni: Ale cudownie

Maja Hyży świętuje urodziny i z tej okazji postanowiła opublikować zdjęcie synów.

Maja Hyży do kiedy na dobre zagościła w rodzimym show-biznesie, stara się chronić prywatność dzieci. Na próżno szukać u niej na profilu zdjęć starszych synów, Alexandra i Wiktora. Natomiast córeczkę, która zaledwie parę miesięcy temu pojawiła się na świecie, znacznie częściej pokazuje. Teraz zrobiła wyjątek i zamieściła fotografię z chłopcami. 

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"

Maja Hyży opublikowała zdjęcie synów

Choć na początku sierpnia Maja Hyży podjęła, zresztą wspólnie z byłym mężem, decyzję o zaprzestaniu publikowania wizerunku swoich synów - bliźniaków, Wiktora i Alexandra, postanowiła zmienić nieco zdanie. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie chłopców, którzy czule się do niej przytulają. Okazuje się też, że właśnie dziś Maja Hyży świętuje urodziny.

Dziś są moje urodziny. I wiecie co ? Niczego już sobie nie życzę To co chciałam, to czego sobie życzyłam, już dostałam. Teraz na Nich kolej. Teraz za Nich trzymam kciuki, by im się wszystko w życiu udało - napisała. 
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów od fanów. Internauci nie tylko są zachwyceni zdjęciem, ale i składają wiele życzeń wokalistce.

Ale cudownie mieć takich synów!
Bądź szczęśliwa zawsze.
Więc niech się dzieje i dobrze i dużo i zawsze - komentują fani.

Bliźniaki Mai Hyży są owocami jej pierwszego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Po raz pierwszy o parze usłyszeliśmy w 2013 roku, gdy razem wzięli udział w programie "X-factor". Oboje dotarli aż do odcinka półfinałowego. Niestety niedługo po programie para wzięła rozwód. Grzegorz Hyży obecnie związany jest z prezenterką Agnieszką Hyży, a Maja jest w szczęśliwym związku z tajemniczym Konradem, którego tożsamości nie chce zdradzać. 

Magda i Kuba z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Rozgoryczona fanka zarzuca Magdzie oszustwo: Waliła ściemę