Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z młodości. Ale miał fryzurę! Fani są sceptycznie nastawieni. "Sebix jak się patrzy"

Tomasz Kammel podzielił się z obserwatorami zdjęciem z okresu studiów. Na pierwszym roku miał zadziorny look. Fanom chyba niezbyt się spodobał. "Czasami fajnie obejrzeć jakieś kompromitujące fotki z młodości".

Tomasz Kammel jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. Obecnie wraz z Maciejem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim prowadzi muzyczne show "The Voice of Poland". Od niedawna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i dużo czasu poświęca swojemu kanałowi na Youtube, na którym ma prawie 200 tysięcy subskrypcji. Mężczyzna nagrywa filmy, w których przeprowadza wywiady, opowiada o biznesie i autoprezentacji. 

Radek Brzózka, Edyta GórniakDziennikarz kpi z Edyty Górniak w "Pytaniu na śniadanie". Po chwili pojawiła się tam ona

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z młodości. Ale fryzura!

W czwartkowy wieczór Tomasz Kammel opublikował na profilu na Instagramie zdjęcie z młodości. Zostało ono wykonane na pierwszym roku studiów. Przedstawia mężczyznę leżącego na podłodze w bordowej, ortalionowej bluzie. Zdjęcie prawdopodobnie pochodzi z jakiejś imprezy, bo tuż obok dziennikarza widzimy paluszki i szklanki z napojami. Najbardziej szokująca jest jednak fryzura Kammela. Na zdjęciu ma głowę ogoloną na łyso. 

Raz w życiu było mi naprawdę łyso... W 1991 - szym, na pierwszym roku studiów, żeby sprawdzić jak to jest. Co myślicie o takiej fryzurze? - zapytał fanów.
 

Edyta Górniak, Tomasz KammelTomasz Kammel stanowczo odpowiada na słowa Edyty Górniak

Obserwatorzy odebrali zdjęcie raczej sceptycznie. Z komentarzy wynika, że nie są przekonani do takiej fryzury. 

Panie Tomku to nie dla pana . Elegancja i klasa w tym panu jest najlepiej
Sebix jak się patrzy
Oj nie!
Czasami fajnie obejrzeć jakieś kompromitujące fotki z młodości - pisali pod zdjęciem.

W komentarzach Tomasz Kammel został nawet porównany do Sinead O'Connor, irlandzkiej wokalistki słynącej z piosenki "Nothing Compares 2U", do Zayna Malika piosenkarza wchodzącego niegdyś w skład boysbandu "One Direction", a nawet do Quebo. 

A Wam kogo przypomina?

Zobacz wideo Blanka Lipińska wpada na plan „The Voice” do Barona. Wiemy, co mu przywozi!