Katarzyna Skrzynecka świętuje 50. urodziny. Planowała je od roku: Nie tak to sobie wyobrażałam

Katarzyna Skrzynecka 3 grudnia 2020 roku obchodzi swoje 50. urodziny. Przy okazji podsumowała, co myśli o swoim dotychczasowym życiu.

Katarzyna Skrzynecka w tym roku obchodziła swoje 50. urodziny. Postanowiła podzielić się z fanami zabawną fotką z opisem podsumowującym jej dotychczasowe osiągnięcia życiowe. Przy okazji aktorka zdradziła, że nie tak wyobrażała sobie tegoroczne święto.

Katarzyna Skrzynecka skończyła 50 lat

Katarzyna Skrzynecka świętuje 50. urodziny. Zdjęcie, które z tej okazji pojawiło się na jej profilu idealnie oddaje jej styl i podejście do życia. Widać ją uśmiechniętą, w pełnym makijażu, a wokół wklejone kolorowe emoji. Aktorka wyraźnie czuje się świetnie i absolutnie nie narzeka na upływający czas. Jedynym problemem jest to, że nie mogła obchodzić urodzin tak, jak by chciała - obecna sytuacja uniemożliwiła jej zorganizowanie imprezy.

Półwieczna Skrzynka. MY HAPPY 50. Świętując w gronie rodziny i przyjaciół poprzednie urodziny rok temu, wyobrażałam sobie i marzyłam, by te kolejne, okrągłe świętować wyjątkowo radośnie - szałowo i w jeszcze liczniejszym niż co roku gronie - zaczyna swój post.
 

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka pokazała się bez włosów. Jest łysa. "Piękna jak zawsze"

Okazuje się, że swoje święto w tym roku planowała od bardzo dawna. Bardzo chciała obchodzić "pięćdziesiątkę" w atmosferze wielkiej, pompatycznej imprezy, jednak nie było to możliwe.

Od roku planowanie grafiku pracy, podawałam 3 grudnia jako "zajęty" tak, by nie pracować w te półwieczne urodziny, tylko cieszyć się fajnym dniem. Kto by wtedy pomyślał, że świat stanie na głowie... Wszystko nieczynne lub "zamrożone", o pracę ciężko, spotkać się w większym gronie nie wolno... I tak oto plany się zmieniły - podsumowuje smutno.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka pozuje z parasolką pod prysznicem i zalicza photoshopową wpadkę. Wszysko przez falujące płytki

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka jest oburzona kolejnymi obostrzeniami. Traci przez to pracę

Okazuje się, że ostatecznie grafik "Skrzynki" został wypełniony tego dnia pracą, która jest jej pasją.

Siedzę w pracy od 05:30 rano, zapewne do wieczora i cieszę się, że tę pracę mam. A urodziny urządzę... Kiedyś tam, jak będzie już wolno. Tym sposobem postarzeje się parę miesięcy później. Szczęśliwa, z ukochaną rodzinką, przyjaciółmi, pogodną naturą, humorem nieustającym i spełnieniem w zawodzie, który jest moją pasją - komentuje aktorka.

Pozostaje życzyć wszystkiego dobrego i rychłej urodzinowej imprezy w gronie przyjaciół i rodziny. Sto lat!

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!