Izabella Krzan odpoczywa z ukochanym nad morzem. Wrzuciła romantyczne fotografie i ujawniła, gdzie wybrali się na urlop

Izabella Krzan postanowiła odpocząć od zgiełku miasta i wybrać się nad morze. Towarzyszy jej ukochany.

Izabella Krzan szturmem weszła do show-biznesu, kiedy w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Już rok później została prowadzącą cyklu reportaży "Lajk!", emitowanych podczas programu "Pytanie na śniadanie". Później TVP zaoferowała jej posadę prezenterki w "Kole Fortuny". Szybko stała się ulubienicą widzów, więc nic dziwnego, że przydzielono jej kolejny format, a konkretnie odświeżony po latach "Czar par", który prowadziła z Maciejem Kurzajewskim. Ponadto prezenterka aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie obserwuje ją prawie 200 tysięcy osób. To właśnie z nich dowiedzieliśmy się, że serce Izabelli jest już zajęta. Teraz razem z ukochanym wybrała się nad polskie morze.

Dorota GardiasDorota Gardias odczuwa skutki koronawirusa. Mówi o problemach z pamięcią

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Izabella Krzan z partnerem nad morzem

O partnerze Izabelli na ten moment niewiele wiadomo. Wiemy jednak, że tajemniczy przystojniak ma na imię Dominik, mieszka w Warszawie i jest projektantem. Podobnie jak prezenterka także prowadzi aktywnie media społecznościowe.

Izabella chętnie publikuje z nim zdjęcia. Teraz oboje relaksują się nad morzem. Prezenterka zdradziła także że na miejsce wypoczynku wybrali to bardzo renomowane, gdzie często wypoczywa wiele znanych osób. Jest to piękny Cisowy Zakątek położony w miejscowości Sasino.

Izabela Krzan z partneremIzabela Krzan z partnerem Izabela Krzan- Instagram

Izabela Krzan z partneremIzabela Krzan z partnerem Izabela Krzan- Instagram

Trzeba przyznać, że wyglądają na naprawdę szczęśliwych. 

Izabella Krzan i jej poprzednie związki

Dotąd Izabella Krzan ukrywała swój związek. Jeszcze w lutym tego roku w wywiadzie dla  "Plejady" zapewniała, że jest singielką, cieszy się z takiego stanu rzeczy i nie jest gotowa na nową miłość. Nie wiadomo, kiedy dokładnie zaczęła spotykać się z przystojnym Dominikiem. W 2019 roku rozstała się ze swoim byłym partnerem Michałem Filipem.