Angelina Jolie wybrała się z córką na zakupy. Ale Vivienne wyrosła!

Angelina Jolie niedawno wybrała się na zakupy. Towarzyszyła jej córka Vivienne.

Angelina Jolie jest matką sześciorga dzieci. Ma trzech synów i trzy córki. 12 lat temu na świecie pojawiły się bliźniaki, których ojcem jest Brad Pitt. Rodzice wybrali dla nich imiona Vivienne i Knox. Aktorzy nie ukrywają wizerunku pociech i zanim się rozstali, to chętnie pojawiali się z nimi na różnych wydarzeniach branżowych. Ze względu na obecną sytuację znacznie rzadziej mamy okazję zobaczyć, jak się zmieniają. Tym razem jednak paparazzi spotkali Angelinę z Vivienne.

Zobacz wideo Ich romans był wielką sensacją

Angelina Jolie z córką na zakupach

Na zdjęciach, które trafiły do mediów, możemy zobaczyć, jak wyrosła 12-latka. Ubrana była na luzie, miała zwykły luźny t-shirt oraz dżinsy. Do tego związała nisko włosy. Wraz z mamą przestrzegały zasad, dlatego założyły maseczki. Mimo to możemy stwierdzić, że nastolatka urodę odziedziczyła po rodzicach. Wiele wskazuje na to, że Vivienne może iść w ślady sławnych rodziców. Na swoim koncie ma już debiut na wielkim ekranie. W wieku sześciu lat pojawiła się obok Angeliny Jolie w "Czarownicy". Wcieliła się w rolę młodej księżniczki Aurory.

Nastolatka chętnie pomagała mamie w pakowaniu zakupów do samochodu. Angelina jak zwykle prezentowała się z klasą. Wybrała czarny płaszcz wiązany w talii oraz elegancką torebkę. Tym razem miała jednak inaczej ułożoną fryzurę - przedziałek znalazł się na środku, a włosy były rozpuszczone. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Angelinie i Vivienne towarzyszył też ochroniarz. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że aktorska para trzyma swoje latorośle pod kloszem i nikogo do nich nie dopuszcza. Jak zdradził w rozmowie z magazynem "Woman's Day" były pracownik Pittów, Mark "Billy" Billingham, najbardziej obawiają się porwania.

Więcej o:
Copyright © Agora SA