Jan Kliment pochwalił się zdjęciem bez koszulki. Tancerz chce przypakować. "Mój nowy challenge"

Jan Kliment znalazł intrygujący sposób na zachęcenie swoich obserwatorów do wzięcia udziału w tanecznych zajęciach swojej żony. Zaprezentował się im bez koszulki.

Jan Kliment zdecydowanie jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w "Tańcu z Gwiazdami". Na parkiecie możemy oglądać go już od 2009 roku. Jego partnerkami były Edyta Górniak, Weronika Marczuk, Natalia Siwiec, Ania Wyszkoni czy Beata Tadla. W tegorocznej edycji tańczył u boku Anny Karwan, a jego występy przerwało zarażenie koronawirusem. Janek już odzyskał siły i wraca do formy. Pochwalił się z tej okazji zdjęciem bez koszulki.

Doda, Emil Stępień, Max HodgesEmil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim muzykiem

Zobacz wideo "TzG" ma 15 lat!

Jan Kliment pozuje do zdjęcia bez koszulki. Tancerz chce wrócić do formy

46-letni tancerz postanowił wziąć się za siebie i wrócić do formy sprzed kilku miesięcy. W końcu ciężkie treningi do show Polsatu już się skończyły i teraz może skupić się na wyrzeźbieniu sylwetki. Janek zdradził, że chce przybrać nieco masy mięśniowej, a w tym ma mu pomóc jego ukochana.

Tak słuchajcie mój nowy challenge. Będę ćwiczyć z Lenką online. Czy będę znowu taki wyrzeźbiony,  napakowany? Zobaczcie na drugim zdjęciu. Kto chce z chłopaków podjąć challenge, jak ja? Oczywiście dziewczyny też zapraszam - zachęcał w opisie.
 

Internauci bardzo humorystycznie ocenili zdjęcia bez koszulki. Niektórzy z nich podejmą rzucone przez tancerza wyzwanie.

Idź do fryzjera.
Podejmuję wyzwanie! - pisali w komentarzach.

Danuta MartyniukCzym zajmowała się Danuta Martyniuk, zanim jej mąż został królem disco polo? Jej wykształcenie może was zaskoczyć

Jan Kliment - życie prywatne

Dawniej Kliment był żonaty z tancerką Laurą Hafner, z którą mieszkał w Szwajcarii. Rozstali się po kilkuletnim związku. W 2015 roku tancerz zaręczył się z Lenką Tvrzovą, również tancerką. Lenka jest 15 lat młodsza od Jana. Para wzięła ślub 4 czerwca 2014 roku w Ostrawie.