Olga Frycz, podobnie jak jej znany ojciec, zajmuje się aktorstwem. Od dłuższego czasu częściej niż na ekranie pojawia się jednak w mediach społecznościowych. Gwiazda prowadzi dwa konta na Instagramie, a jedno z nich dedykowane jest młodym mamom. Na drugim od kilku dni relacjonuje jesienne wakacje w słonecznej Hiszpanii.
Dwa lata temu Olga Frycz urodziła córkę Helenę. Po aktorce wcale nie widać już, że była w ciąży. Szybko wróciła do formy sprzed błogosławionego stanu, a obecnie może pochwalić się szczupłą, zdrową sylwetką. Na zdjęciu w bikini z hiszpańskich wakacji show kradnie płaski brzuch Frycz.
... a tymczasem idę robić zupę jarzynową dla dzieci bo zgłodniały po basenie. Jest nam tutaj dobrze. Oj bardzo nawet - czytamy.
Wcale się nie dziwimy. W końcu w Hiszpanii nadal świeci słońce, a temperatury są znacznie wyższe od tych polskich. Aktorka wypoczywa zagranicą w doborowym towarzystwie. Są z nią Maja Bohosiewicz z mężem. Panie przyjaźnią się już od dłuższego czasu.
Pod wakacyjnym zdjęciem Olgi Frycz z miejsca zaczęły pojawiać się komentarze. Lwia część internautów jest zachwycona szczupłą sylwetką młodej mamy, co też dają do zrozumienia.
O mamo, jaka figura.
Figurka sztosik.
Wyglądasz pięknie - czytamy.
Trudno się z nimi nie zgodzić. Olga Frycz od dawna preferuje zdrowy styl życia, a to jak widać, przynosi zachwycające efekty.
Kaczorowska zamieszkała z Rogacewiczem w nowym domu. Teraz chwali się łazienką
Nie żyje żona polskiego mistrza boksu. Była w siódmym miesiącu ciąży
Kabaret Ani Mru-Mru odwołuje występy. Wydano oświadczenie
Nawroccy złamali protokół dyplomatyczny. Ekspert od mowy ciała komentuje
To w nim była zakochana Lewandowska, zanim poznała Roberta. Wiadomo, czym się zajmuje
Nowe informacje o aferze u Beckhamów. Do akcji wkroczyli urzędnicy
Ośmioletnia córka Ronaldo zaśpiewała hit Celine Dion i rozbiła bank. Internauci zbierają szczęki z podłogi
Córka Macudzińskiej w poruszającym wpisie. Podzieliła się osobistym wyznaniem
Wieniawa wystawiła nocowankę na WOŚP. W planach aeroby na czczo