Mandaryna przeszła metamorfozę u fryzjera gwiazd. "Nowa ja"

Marta "Mandaryna" Wiśniewska od zawsze jest wierna blondowi. Teraz postanowiła zaszaleć - nie martwcie się, nie przyciemniła włosów. Postawiła na modny zabieg - przedłużanie.

Mandaryna postanowiła oddać się w ręce słynnego fryzjera gwiazd - Kajetana Góry. Tancerka i legenda polskiej sceny muzycznej od dłuższego czasu była wierna prostym włosom do ramion. To modny obecnie long bob. Jak wygląda teraz?

Mandaryna przeszła metamorfozę

Marta Wiśniewska sławę zdobyła jako najbardziej medialna żona Michała Wiśniewskiego. To w ich domu zagościły kamery, a reality show nadawało szczegóły życia ówczesnych państwa Wiśniewskich. Ślub relacjonowany w tv nie zapewnił jednak parze dozgonnej miłości. Obecnie Mandaryna ma dobre stosunki z byłym mężem, w sierpniu wystąpili nawet razem na scenie.

Jednak nie samą sztuką żyje człowiek - Mandaryna zdecydowała się na zmianę fryzury. Wybrała się do słynnego fryzjera gwiazd, Kajetana Góry, który przedłużył jej włosy. Efekt? Jest bardzo naturalnie, a Wiśniewska chyba świetnie czuje się w nowej fryzurze, bo pochwaliła się zdjęciami.

 
Nowa ja - podpisała zdjęcie. - Takie piękne metamorfozy tylko u Kajetana Góry. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, z krótkich robią się długie.

Fani nie szczędzili komplementów:

Kiedy nowy singiel??? Ps. Pięknie wyglądasz, taki blond Ci pasuje najlepiej - pisali.
Zobacz wideo
Najlepiej w długich włosach.
W długich włosach wyglądasz pięknie.

Przedłużanie włosów to obecnie bardzo popularny zabieg, zdecydowała się na niego m.in. Maffashion czy Magda z "Love Island". Zapuszczanie włosów to mozolne zajęcie, a w ten sposób można cieszyć się pięknymi, zdrowymi puklami. Trzeba jednak pamiętać, by wybrać się do renomowanego salonu - źle przeprowadzone przedłużanie skutkuje zniszczonymi włosami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.