Mandaryna rapuje z synem Xavierem w ramach akcji #Hot16Challenge2. "Chociaż bardzo mnie wk*rwiło to, co się tu wydarzyło"

Mandaryna dołączyła do grona gwiazd, które wzięły udział w popularnym wyzwaniu. Swoją gorącą szesnastkę zaprezentowała wraz z synem. Xavier ma prawdziwy talent.

#Hot16Challenge2 to druga edycja słynnego wyzwania, które polega na nagraniu szesnastu wersów tekstu pod dowolny beat. Tym razem chodzi o zebranie pieniędzy na rzecz walki z wirusem i wsparcie personelu medycznego. Wyzwanie zyskało ogromną popularność i wyszło poza kręgi polskiego rapu. 

Mandaryna rapuje z synem

Odpowiedź na nominację w ramach popularnej akcji nagrał już Michał Wiśniewski, a także jego dwie córki - Vivienne i Etiennette. Teraz przyszła kolej na syna - Xaviera. 

Zobacz wideo

Jedyny syn lidera zespołu Ich Troje wziął udział w wyzwaniu wraz z mamą - Mandaryną. Marta nie przebierała w słowach i ostro przekazała to, co myśli.

Siedzę w domu bez finansów, nie jest mi już „nice to”… Chociaż bardzo mnie wk*rwiło to, co się tu wydarzyło. Zamrożone szkoły, zamrożone domy. Strajki na ulicach, rząd jest niewidomy – rozpoczęła Mandaryna.

To jej pierwsze tego typu wystąpienie, podobnie jak w przypadku Xaviera, który zrobił nie małą furorę. 

 

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma szansę na karierę w rapie?

Xavier z wyjątkową łatwością przedstawił kolejne wersy gorącej szesnastki. Wygląda na to, że podjęcie wyzwania otworzy mu drzwi do kariery rapera. Takiego wystąpienia nie powstydziłby się niejeden specjalista w tej dziedzinie. 

Aktualnie Xavier Wiśniewski pracuje u boku ojca podczas organizacji koncertów. Chyba najwyższy czas, żeby sam zaczął szukać sobie menadżera.

Xavier odziedziczył po rodzicach duszę artysty. Pisze teksty, a także opowiadania i wiersze. Jednocześnie rozwija się w branży dziennikarskiej i niekiedy zastępuje mamę w prowadzeniu zajęć tanecznych. Dotychczas jego największą pasją była piłka nożna. 

Czyżby rap wyparł dotychczasowe zainteresowania chłopaka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.