Małgorzata Socha pozuje w czerwonym swetrze. Fanka zauważyła, jak się ułożył: Czas gratulować? Aktorka szczerze odpowiedziała

Małgorzata Socha opublikowała post w czerwonym swetrze. Fanka zastanawiała się, czy aktorka nie jest w czwartej ciąży.

Mimo pandemii Małgorzata Socha nie może narzekać na brak środków do życia. Choć teatry są zamknięte, a zdjęcia na planach filmowych wstrzymane, aktorka świetnie sobie radzi, zarabiając na reklamach i Instagramie. Ostatnio oglądać możemy ją w najnowszej reklamie Apartu, w której wystąpiła razem z Julią Wieniawą i Anną Lewandowską. W social mediach postanowiła podpromować biżuterię oraz jedną z firm odzieżowych - wrzuciła nowy post. Wszyscy patrzą na jego dolną cześć. Małgosia jest w czwartej ciąży?

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha odpowiada fance na pytanie o ciążę. "Czas gratulować?"

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie nowy post, do którego pozuje przy szybie, delikatnie ją muskając. Widać, że jest to część profesjonalnej sesji zdjęciowej, ponieważ aktorka jest umalowana, a włosy idealnie falują. Na sobie ma z kolei czerwony sweter, na który zarzuciła mieniącą się w świetle czarną marynarkę.

 

Internauci słusznie zauważyli, że jaskrawa część garderoby jest mocno wybrzuszona. Szybko pojawiły się głosy, że aktorka jest w ciąży.

Gosia, czy czas gratulować?
Rodzina się powiększy?
Pomyślałam od razu, że będzie dzidziuś.

Na pierwszy z komentarzy Socha postanowiła odpowiedzieć. Zareagowała bardzo zabawnie.

Takie ułożenie sweterka - odparła, dodając płaczącą ze śmiechu emotikonę.

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? screen Instagram / @malgosia_socha

Przypomnijmy, aktorka spełnia się aktualnie w roli mamy trójki pociech. W 2013 roku na świat przyszła córka Zofia, cztery lata później Małgorzata urodziła Barbarę, a we wrześniu 2018 roku pojawił się Stanisław. Ojcem dzieci gwiazdy jest jej mąż, Krzysztof Wiśniewski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.